Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
28590

ОБСЄ розпочало верифікацію відведених озброєнь – А.Хуг

ОБСЄ розпочало верифікацію відведених озброєнь – А.Хуг

Александр Хуг

КИЇВ. 7 жовтня. УНН. Представники ОБСЕ розпочали верифікацію заявлених на відведення озброєнь обома сторонами, як Збройними силами України, так і представниками "ЛНР", про це у ексклюзивному коментарі УНН повідомив голова Спеціальної мониторингової місії ОБСЄ Александр Хуг.

"Ми зараз приступили до першої частини цього двоетапного процесу відведення озброєнь. Як "ЛНР", так і ЗСУ надали нам базову інформацію про відведення. Ми спостерігали за тим, як обидві сторони відводять танки. СММ бачила відведення 30-ти бойових танків з трьох районів, за трьома маршрутами в два місця зберігання на території "ЛНР". 7 жовтня СММ спостерігала за відводом 15 танків в місця зберігання з боку українських збройних сил. На даний момент ми знаходимося в процесі верифікації того, чи дійсно заявлені раніше танки були відведені, і чи дійсно вони знаходяться в місцях зберігання", - повідомив А.Хуг.

Крім того, він зазначив, що ОБСЄ проводить постійний моніторинг зони безпеки, у випадку якщо буде виявлено будь-яке порушення - це буде зафіксовано.

"В зоні безпеки ще перебуває важке озброєння. Потрібно розуміти, що відведення озброєнь це складний процес і зараз ще дуже рано говорити про чіткі і остаточні висновки та оцінки з приводу відведення озброєнь", - підсумував А.Хуг.

Як повідомляв УНН, у звіті спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 5 жовтня спостерігачі ОБСЄ зафіксували невідведені гаубиці з боку "ЛНР".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram