Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
35460

Росія не змінила своєї поведінки, а продовжила розпалювати гарячі точки в світі - А.Яценюк

КИЇВ. 14 жовтня. УНН. Росія не змінила своєї поведінки, а продовжила розпалювати гарячі точки в світі. Про це під час зустрічі з бійцями Національної гвардії повідомив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає кореспондент УНН.

"Треба дивитись правді в очі. Росія запалює гарячі точки в цілому світі. Це є свідченням того, що Росія не тільки не просто не змінила поведінки, вона залишається на темній стороні. Світ поділений на біле і чорне. Росія знаходиться на тій стороні, де є виключно темні цілі. Ми повинні усвідомлювати, що з карти вони нікуди не подінуться. Вони готувалися десятки років до того, щоб повернути Україну у сферу свого впливу. Після революції 2014 року, коли вони усвідомили, що Україна не Росія. Саме після цього вони почали планувати, в тому числі і Крим, взяття під контроль всієї системи. Жодна країна не відбулась без сильних Збройних сил. Ми сьогодні рухаємось і боремось. Треба буде ще десятиліття на те, щоб сформувати таку сильну державу, яка не дасть можливості будь-кому захоплювати свої території", - заявив А.Яценюк.

Як повідомляв УНН, до кінця року бійцям Нацгвардії повинні видати 250 квартир. Про це під час зустрічі з бійцями Національної гвардії повідомив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram