Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 25 червня 2019 10:29
Новини: Політика
12975

Кримські депутати не поєднуватимуть депутатські повноваження з роботою в Раді міністрів

Голова Кримської республіканської організації Партії регіонів Василь Джарти заявив, що депутати Верховної Ради АРК від Партії регіонів майбутнього скликання не будуть поєднувати депутатські повноваження з роботою в Раді міністрів Криму. Про це глава кримського уряду повідомив у ході першого етапу ХV конференції КРО Партії регіонів 28 вересня, повідомили ІМК в прес- службі КРО Партії регіонів.

"Всі, хто сьогодні значаться в списках кандидатів у депутати кримського парламенту від Партії регіонів, не будуть займати посади в Раді міністрів Криму. Це принциповий момент. З метою ефективного управління Автономною Республікою Крим, ми розмежуємо повноваження між кримським парламентом і урядом, які на даний момент перемежовуються одними і тими ж посадовими особами. Тобто одна і та сама ж людина ставить завдання у парламенті і виконує її в уряді. Так бути не повинно, і так не буде", - підкреслив Василь Джарти.

Він зазначив, що першочерговим завданням для кримської партійної організації "регіоналів" є переконлива перемога на майбутніх місцевих виборах, що дозволить завершити формування ефективної вертикалі влади - від Президента, парламенту і уряду до кожної місцевої ради. Василь Джарти вважає, що тільки наявність такого механізму державного управління дасть можливість успішно завершити розпочаті реформи, підняти економіку, забезпечити кримчанам гідний рівень життя, викоренити корупцію і добитися головної мети - зробити Крим перлиною України. "Це наше завдання, і це можна зробити тільки всім разом", - вважає голова КРО Партії регіонів.

Василь Джарти зазначив, що Партія регіонів взяла на себе відповідальність за майбутнє країни в цілому і Криму зокрема, і з першого дня роботи направила всі зусилля на реалізацію соціальних, економічних і гуманітарних програм.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...