Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Субота, 28 березня 2020 20:25
82095

Будинок прийомів Одеської облради придбала фіктивна фірма – Д.Сакварелідзе

ОДЕСА-КИЇВ. 15 жовтня. УНН. Заступник генерального прокурора України, прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе під час брифінгу заявив, що Будинок прийомів Одеської обласної ради продали фіктивному підприємству, повідомляє кореспондент УНН.

"Відчуження майна відбувається за старою, для всіх відомою схемою, а саме: через підставних осіб, приховуючи справжнього набувача. Йдеться про будівлю Будинку прийомів, що розташована на Французькому бульварі, 85. Загальна площа цього об'єкта становить 1200 квадратних метрів, не кажучи вже про земельну ділянку, площею майже у 2 га", - заявив Д.Сакварелідзе.

За інформацією прокуратури, у червні цього року 20-річний громадянин створив товариство з обмеженою відповідальністю зі статутним фондом у 1 тис. грн. Через місяць це підприємство надало до обласної ради Одеси документи про участь в аукціоні щодо продажу Будинку прийомів. Пізніше весь статутний фонд викупила офшорна компанія і стала власником підприємства.

"Після цього, у липні місяці, проводиться аукціон, на якому продається Будинок прийомів за суму у 22 млн грн. Розуміючи, що офшорна компанія не може за українським законодавством бути набувачем комунального майна, при підписанні договору купівлі-продажу це підприємство знов перереєстровується на вищевказаного громадянина України", - розповів подробиці заступник прокурора Одеської області Олег Жученко.

Д.Сакварелідзе не виключив, що у справі можуть бути залучені чиновники, роль яких ще має встановити слідство.

Нагадаємо, новий прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе попередив підприємців, що їм краще припинити хабарями вирішувати свої проблеми.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram