Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
18945

Проведення виборів на окупованих територіях можливе за умови виведення російських військ - Прем'єр

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. Проведення місцевих виборів на окупованій території Донецької та Луганської областей можливе лише за умов виведення російських військ. Про це під час розширеної колегії МВС сказав Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає кореспондент УНН.

А.Яценюк відзначив, що вибори на окупованих територіях Донбасу треба провести і для цього необхідно прийняти окремий закон, проте додав, що вибори можуть відбутись лише за умов виведення російських військ та забезпечення політичної конкуренції.

"Проведення виборів можливе в тому випадку, коли будуть виконані ключові вимоги. Ключова вимога - це виведення російських військ, політична конкуренція, доступ української влади для забезпечення миру та безпеки на цих територіях, доступ українських засобів масової інформації до цих територій, доступ органів влади, які несуть відповідальність за проведення виборчого процесу, а це і Центральна виборча комісія, це і Міністерство юстиції України, і повна відповідність критеріям... ОБСЄ стандартів та вимог для проведення чесних та прозорих виборів", - зазначив очільник уряду.

Він також сказав, що необхідно забезпечити право на голосування тимчасово переміщеним особам.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram