14 років найкращі!
Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
23670

Виборче законодавство потрібно реформувати вже до наступних виборів - КВУ

КИЇВ. 26 жовтня. УНН. Перший тур виборів оголив проблеми та недоліки нового виборчого законодавства, тому відразу після закінчення місцевих виборів, потрібно реформувати закони про вибори. Про це під час брифінгу повідомив генеральний директор Комітету виборців України Олександр Кошель, передає УНН.

"Виборчий закон, який був поспіхом написаний, трохи більше аніж за місяць до виборчої кампанії не регулював багатьох моментів, була можливість двояко тлумачити окремі норми виборчого законодавства. На думку КВУ відразу після завершення виборчої кампанії, парламенту варто приступити до повноцінної виборчої реформи. В наступному році відбудуться нові вибори в об’єднаних територіальних громадах і важливо, щоб ці вибори відбувались за новим, більш якісним законодавством", - сказав він.

За його словами, нова реформа повинна передбачати більш якісну модель відкритих виборчих списків, заборону політичної реклами, що дозволить зробити виборчу кампанію вдвічі дешевшою і більш доступною для небагатих партій та інші деталі, які були пропущені у чинному законодавстві.

Як повідомляв УНН, генеральний директор Комітету виборців України Олександр Кошель повідомив 26 жовтня, що для проведення демократичних виборів в Маріуполі їх потрібно перенести на початок 2016 року.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram