Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 18 червня 2019 16:49
Новини: Політика
8085

У виправних установах Чернігівщини виявлено порушень фіндисципліни на 1,5 млн грн

Здійснивши ревізії фінансово-господарської діяльності установ та підприємств Державної кримінально-виконавчої служби України в Чернігівській області за 2008 - квітень 2010 рр., спеціалісти Контрольно-ревізійного управління виявили порушень фінансової дисципліни на загальну суму 1,5 млн грн, а таких, що призвели до втрат - на 1,3 млн грн. Про це ІМК повідомили у прес-службі КРУ.

Приміром, практика незаконного нарахування "зайвої" зарплати працівникам органів кримінально-виконавчої системи Менської виправної колонії N 91 та Новгород-Сіверської установи виконання покарань N 31 призвела до втрат бюджетних коштів на загальну суму 543 тис грн.

У цих же установах виявлено факти, коли гроші, що надходили від засуджених або осіб, які прибули до них на побачення, спрямовували не на утримання кімнат побачень, а на інші цілі. Таким чином, не за цільовим призначенням використано 44 тис. грн. А кошти в загальній сумі 274 тис. грн, що утримувалися з заробітку засуджених за комунально-побутові послуги, харчування тощо, зараховували не до загального, а до спеціального фонду.

Крім того, ревізори встановили, що отримавши спонсорську допомогу в натуральному вигляді на 229 тис. грн, Менська виправна колонія N 91 не внесла відповідні зміни до дохідної та видаткової частини кошторису спеціального фонду.

За результатами ревізій на трьох посадових осіб складено протоколи про адміністративні порушення та проінформовано правоохоронні органи.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...