Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
20130

Найбільшим банкам Греції потрібно 14,4 млрд євро

КИЇВ. 1 листопада. УНН. Чотирьом найбільшим банкам Греції необхідно додаткове надходження коштів у розмірі 14,4 млрд євро для підтримки їх власного капіталу, пише The Wall Street Journal. Про це йдеться в звіті, підготовленому за підсумками перевірки Європейським центральним банком, передає УНН.

У повідомленні наголошується, що перевірка була проведена в таких банках, як National Bank of Greece (NBG) SA, Piraeus Bank SA, Eurobank Ergasias SA и Alpha Bank AS.

Як наголошується, до 6 листопада банки повинні надати план дій щодо залучення додаткових коштів.

Єврокомісія прогнозує зниження ВВП Греції за підсумками 2016 року на 1,3% і вихід на зростання економіки тільки в 2017 році на рівень 2,7%. За оцінками ЄК, в 2015 році ВВП Греції впаде на 2,3%, а в 2018 році, коли нова програма фіндопомоги підійде до кінця, ВВП Греції зросте на 3,1%.

Як повідомляв УНН, 17 жовтня парламент Греції проголосував за законопроект стосовно заходів жорсткої економії за угодою з кредиторами.

Згідно з повідомленням, голосування було поіменним. Закон "Про заходи щодо реалізації угоди за економічним цілям і структурним реформам" підтримали 154 депутата правлячої коаліції СІРІЗА та АНЕЛ.

Втім, один з депутатів від АНЕЛ - Нікос Ніколопулос проголосував проти шести статей закону, заявивши, що не голосуватиме за все, що йому запропонують, оскільки нові заходи збільшують нестерпні тяготи громадян.

Таким чином, він став першим депутатом коаліції, які пішли проти політики партії та уряду.

Проти проголосували всі депутати з опозиційних партій. У голосуванні брали участь 294 депутати з 300.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram