Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
22410

Адвокат І.Мосійчука просив суддів ВАСУ допитати в суді В.Гройсмана

КИЇВ. 2 листопада. УНН. Адвокат Леонід Сіваков направив до Вищого адміністративного суду України клопотання про виклик до суду голови Верховної Ради Володимира Гройсмана та голови регламентного комітету парламенту Павла Пинзеника для надання пояснень щодо ухвалення постанови про затримання та арешт народного депутата Ігоря Мосійчука, передає кореспондент УНН.

Головуючий суддя у справі Сергій Горбатюк повідомив учасникам процесу, що до суду надійшло декілька клопотань від захисника І.Мосійчука Леоніда Сівакова, який, зокрема, просив викликати до суду для надання пояснень голову Верховної Ради Володимира Гройсмана та голову регламентного комітету парламенту Павла Пинзеника. Також адвокат просив викликати до ВАСУ 38 народних депутатів, які заявили про готовність взяти І.Мосійчука на поруки і можуть надати свідчення про те, що постанова щодо затримання та арешту була ухвалена з порушеннями.

Однак колегія суддів, порадившись на місці, вирішила відмовити адвокату І.Мосійчука у задоволені цих клопотань. При цьому головуючий додав, що судді готові повернутися до розгляду таких заяв пізніше, в залежності від обставин.

Джерело: УНН