Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
26610

Президент ПА ОБСЄ І.Канерва відвідав Донецьку область

КИЇВ. 13 листопада. УНН. Делегація Парламентської Асамблеї ОБСЄ на чолі з президентом ПА ОБСЄ паном Ілккою Канерва та генеральним секретарем Роберто Монтеллою відвідала Донецьку область. Про це УНН передає з посиланням на прес-службу БПП "Солідарність".

До складу делегації увійшли представники ПА ОБСЄ Конста Хеіккіла, Ричард Солаш, координатор операцій Ірина Сабашук.

У місті Артемівську делегація відвідала гуртожиток для переселенців.

В Артемівську зареєстровані понад 80 тис переселенців, з них постійно проживають у місті близько 30 тис.

В Артемівській міській раді відбулася зустріч делегації ПА ОБСЄ із керівництвом міськради. Перший заступник міського голови Тетяна Савченко поінформувала членів делегації про ситуацію у місті.

В Артемівському міському центрі культури та дозвілля імені Є.Мартинова члени делегації ПА ОБСЄ зустрілися із педагогічним колективом та студентами евакуйованого Горлівського інституту іноземних мов.

Делегація відвідала контрольний пункт в’їзду-виїзду "Зайцеве" неподалік Артемівська. Працівники КП розповіли, що через пункт щодня проходять близько 7-8 тис людей і 3 тис авто, у той час, коли його пропускна здатність утричі менша. Через це утворюються великі черги і затори. При цьому, співробітники КП змушені дбати передусім про безпеку, тому перевірки відбуваються дуже ретельно.

Після цього делегація відбула у місто Краматорськ, де відбулася зустріч із першим заступником керівника військово-цивільної адміністрації Євгеном Вілінським та заступником керівника військово-цивільної адміністрації Віктором Андрусівим. Представники делегації ПА цікавилися тим, яку допомогу країни-члени ОБСЄ могли б надати регіону.

"Ви докладаєте вражаючих зусиль у вашому регіоні. І дуже добре, що ми можемо бути тут на запрошення Артура Герасимова і бачити все на власні очі. Маю підкреслити, що пан Герасимов виступає надзвичайно переконливим адвокатом України та Донбасу на засіданнях ПА ОБСЄ", – наголосив І.Канерва.

Делегація також провела короткі зустрічі із представниками громадських та міжнародних організацій, які працюють в Краматорську, та представниками Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram