Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
22650

Україна заручилася підтримкою НАТО щодо реформи оборонно-безпекового сектору - нардеп

КИЇВ. 24 листопада. УНН. Україна заручилася підтримкою НАТО щодо реформування оборонно-безпекового сектору. Про такі підсумки засідання Парламентської Ради Україна-НАТО в Брюсселі повідомила народний депутат Іванна Климпуш-Цинцадзе на своїй сторінці в Facebook, передає УНН.

"Коротко по суті, ми отримали запевнення представників ПА НАТО в подальшій послідовній підтримці України та пріоритетності України на порядку денному в контексті агресії Росії. Також отримали чіткі сигнали щодо однозначної політичної підтримки від Альянсу та окремих країн-членів (лише останнє дедалі чіткіше, і як на мене, обгрунтованіше, прив’язується до виконання нами конкретних реформ", – зазначила І.Климпуш-Цинцадзе.

Нардеп повідомила, що українська делегація мала можливість ознайомитися з концепцією протидії НАТО гібридним війнам, "яка ось-ось має бути прийнята міністрами закордонних справ Альянсу".

"Ми також обговорили представлений стислий огляд стану та можливих перспектив двосторонньої співпраці, і знову ж таки – розуміння дуже конкретних очікувань від партнерів щодо реформи в сфері безпеки та оборони в Україні – від документів до чітких кроків. Основний наголос – реформувати оборонно-безпековий сектор можна і треба саме вже, негайно, навіть під час війни, бо згаяний час і можливості можуть обернутися невідворотністю поразки. Досягнення стандартів НАТО до 2020 року – надзвичайно амбітна і тяжко реалізовувана, але цілком можлива мета – і в цьому найважливіше об’єднати і скоординувати зусилля усіх учасників процесу – від парламенту до ГШ та МОУ", – підкреслила депутат.

Вона також додала, що перед Україною непочатий край роботи, "але є повна готовність нам допомагати, радити, підказувати, вчити, спільно діяти, фінансувати".

"Нам лише потрібно активно і ефективно рухатися в тому напрямку євроатлантичної інтеграції, який ми самі свідомо обрали та закріпили законодавчо", – наголосила І.Климпуш-Цинцадзе.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram