Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
17775

Слідчих та оперативників в регіонах перевірять комісії Нацполіції - Х.Даканоідзе

КИЇВ. 24 листопада. УНН. Слідчих та оперативників в регіонах перевірять комісії Національної поліції України. Про це сказала глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе, передає УНН з посиланням на прес-службу ГУ Національної поліції України.

Х.Деканоідзе зазначила, що в Нацполіції будуть створені спеціальні комісії, які перевірятимуть роботу регіональних підрозділів за своїми напрямками, зокрема – щодо якості роботи слідчих та оперативних служб. До складу цих комісій буде включено співробітників Центрального апарату, які пройдуть переатестацію та будуть призначені на посади

Зокрема, глава НПУ наголосила, що успішне проходження переатестації та якісна робота протягом перших ста днів діяльності підрозділів поліції стануть запорукою продовження служби добросовісними працівниками у лавах Національно поліції України.

Також у відповідності до Концепції “100 днів якості Національної поліції України”, після цього терміну буде дано оцінку і діяльності керівників підрозділів.

"Переатестація надасть можливість обрати кращих працівників, а спеціальні комісії визначать рівень професіоналізму слідства та оперативних служб регіональних підрозділів Нацполіції. Нам необхідно створити нову структуру, з новими чесними працівниками", – повідомила Х.Деканоідзе.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram