Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
21240

Повноваження Новокаховської МВК достроково припинено за порушення Конституції

КИЇВ. 27 листопада. УНН. ЦВК достроково припинила повноваження Новокаховської міської виборчої комісії за порушення Конституції та законів України, передає УНН з посиланням на відділ взаємодії із ЗМІ Секретаріату ЦВК.

Відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів її голова Михайло Охендовський.

Комісія розглянула окремі питання діяльності Новокаховської міської виборчої комісії Херсонської області.

Встановивши факт одноразового грубого порушення зазначеною виборчою комісією вимог Конституції України та законів України, ЦВК достроково припинила повноваження усього складу Новокаховської МВК.

Встановлено, що місцеві організації політичних партій, про утворення депутатських фракцій яких оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання, а також зареєстровані в установленому законом порядку у відповідній адміністративно-територіальній одиниці місцеві організації політичних партій, які мають право подання кандидатур до складу цієї комісії, можуть не пізніше 24 години 29 листопада 2015 року подати до ЦВК кандидатури для включення до складу Новокаховської МВК.

Як передавав УНН, у першій-другій декаді грудня буде остаточно вирішене питання про звільнення голови ЦВК Михайла Охендовського. Про це заявив спікер Верховної Ради Володимир Гройсман.

За його словами, наступного тижня парламентські фракції мають внести свої пропозиції по оновленню Центральної виборчої комісії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram