Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
42270

Сьогодні для українців спливає термін визначення статусу свого перебування в Росії

Сьогодні для українців спливає термін визначення статусу свого перебування в Росії

КИЇВ. 30 листопада. УНН. Згідно з новими умовами перебування громадян України на території РФ, 30 листопада спливає термін визначення статусу перебування українців в Росії і отримання у підрозділах ФМС РФ відповідних дозвільних документів (патент, дозвіл на працевлаштування, посвідка на проживання і т.п.), передає УНН з посиланням на прес-службу посольства України в Росії.

"Починаючи з 1 листопада 2015-ого всі громадяни України, які вже перебувають на території РФ більше 90 днів і не мають оформлених у встановленому порядку дозвільних документів на продовження цього строку, мають в 30 листопада 2015 звернутися в підрозділи ФМС РФ для визначення статусу свого перебування в Російській Федерації і отримати відповідні дозвільні документи (патент, дозвіл на працевлаштування, посвідка на проживання і т.п.) або покинути територію РФ", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що виняток з цього порядку перебування зроблено тільки для українських громадян, які в масовому порядку прибули в РФ з південно-східних областей України, щодо яких триває застосування пільгового міграційного режиму.

"З 1 грудня 2015-ого щодо громадян України, які порушили або мають намір порушувати надалі після в'їзду дозволений термін перебування на території РФ (90 днів протягом 180 днів) і не оформили дозвільні документи, застосовуватимуться заходи адміністративного характеру, у тому числі встановлення заборони в з'їзду в Російську Федерацію", - додали у посольстві.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram