Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
25305

У Мінфіні зазначили, що податкова реформа розроблялася не лише для бізнесу

КИЇВ. 18 грудня. УНН. Податкова реформа розроблялася не лише для бізнесу. Про це заявила заступник міністра фінансів Олена Макєєва, в прямому ефірі Шустер LIVE, передає УНН.

“Податкова реформа розроблялася не лише для бізнесу, податкова реформа повинна враховувати інтереси всіх стейкхолдерів, в першу чергу це громадян України, бізнесу, який працює, і держави”, - зазначила Макєєва.

За словами О.Макєєвої, бізнес не задоволений частими змінами податкового законодавства, після чого уряд запропонував ввести мораторій на будь-які зміни,які погіршують податкові правила для бізнесу. Також, за словами заступника міністра фінансів, бізнес не задоволений тим податковим навантаженням на фонд заробітної плати, який діє наразі, тому ми (Міністерство фінансів — ред.) зменшили податкове навантаження в два рази.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк та Голова Верховної Ради України у своїй спільній заяві окреслили низку першочергових завдань на найближчі тижні. Серед них – прийняття Держбюджету-2016 та посилення боєздатності Збройних Сил України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram