Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
118080

У Кіровограді розпочалися два мітинги проти перейменування міста

КІРОВОГРАД-КИЇВ. 27 грудня. УНН. Сьогодні приблизно о 12:00 на площі перед Кіровоградською міською радою зібралися два мітинги щодо перейменування Кіровограда, інформує кореспондент УНН з місця події.

Раніше у соцмережах анонсували цю акцію протесту проти перейменування Кіровограда на Інгульськ, але тут зібралися більшість людей, які відстоюють назву Єлисаветград і наголошують на тоу, що на інший варіант не погодяться й переконують, що Інгульськ дуже провінційна назва.

Водночас близько 100 людей підтримують назву Інгульськ. Вони закидають опонентам, що Єлисаветград – імперська назва, а Інгульськ походить від назви місцевої річки і є українською.
Організатори акції запевняли, що акція буде мирною, але вже зараз спостерігається доволі агресивне протистояння двох мітингів.

Прихильники Інгульська доволі емоційно намагалися пояснити свою позицію, водночас їхні слова криками заглушили опоненти. Є й такі, що виступають зовсім проти перейменування говорять, що не на часі

Зазначимо, на початку акції протесту спостерігалося лише 20 поліцейських, але вони почали посилювати свої позиції й уже зараз їх на мітингу понад 30.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram