Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
35790

Експерти визнали "Київміськбуд" надійним забудовником

КИЇВ. 13 січня. УНН. Один з найбільших інформаційних порталів про ринок нерухомості України Realt.ua визнав холдингову компанію "Київміськбуд" надійним забудовником на 2016 рік і рекомендує її всім, хто планує придбати житло на первинному ринку нерухомості. Про це УНН повідомили у прес-службі "Кіївмісьбуду".

Відзнаку надійного забудовника отримала для колективу Віце-президент ПАТ "ХК "Київміськбуд" Світлана Новохацька.

"У мене дуже приємна місія передати всьому колективу цю відзнаку – визнання "Київміськбуду" як найбільш надійної компанії на весь новий рік. Звичайно, це не перша наша нагорода, і я впевнена, не остання, люди вже 60 років обирають саме "Київміськбуд", але кожна така відзнака додає сил і наснаги працювати ще краще, зводити ще більше житла", - сказала С.Новохацька

Також, С.Новохацька додала, що Холдинг було визнано Лідером будівельної галузі у 2015 році, а ще раніше експертами було зафіксовано Національний рекорд – за шість десятиліть ХК "Київміськбуд" було зведено найбільшу кількість збудованих споруд – 44 млн. кв. м. Наразі ж ця цифра сягає майже 45 мільйонів.

"Але найбільше задоволення від роботи приносять щасливі обличчя новоселів. Тому будувати потрібно більше, щоб більше ставало щасливих людей. Президент нашої компанії Ігор Кушнір озвучив такі плани компанії на 2016 рік – збудувати 380 тисяч квадратних метрів нового житла. І я переконана, ми з цим впораємося", - підкреслила С.Новохацька.

Також, С.Новохацька додала, що у новому році "Київміськбуд" продовжує роботу над об’єктами та розпочинає будівництво ще 8 нових проектів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram