Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
67305

Українські банки визнали найменш надійними у світі

КИЇВ. 21 січня. УНН. Банки України посіли останнє місце у світі за надійністю серед 140 країн. Такі результати оприлюднені у звіті конкурентоспроможності країн світу Global Competitiveness Report на щорічному Всесвітньому економічному форумі у Давосі, передає УНН з посиланням на дані звіту.

Найбільш надійними визнали канадські банки, друге місце посіли фінські.

У той же час за рівним конкурентоспроможності країн Україна посіла 79 місце серед 160 країн. Перше місце посіла Швейцарія, друге - Сінгапур, третє США.

Якість роботи державного сектора України було зайняло - 130 місце з 140, а також податкового навантаження на бізнес - 118 з 140.

Економіка кожної країни оцінюється за допомогою дванадцяти груп показників, в яких, у свою чергу, розглядається здатність до інновацій, інфраструктура і сфера охорони здоров'я. Загальна оцінка складається з результатів по 114 індикаторам і розглядається у звіті в якості Глобального індексу конкурентоспроможності (Global Competitiveness Index).

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко під час візиту до Швейцарії 20-22 візьме участь Всесвітньому економічному форумі в Давосі, в рамках якого зустрінеться, зокрема, з директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард.

До складу української делегації увійшла міністр фінансів Наталія Яресько. Окрім участі у заходах та зустрічах в рамках форуму, Н.Яресько планує провести ще понад 15 робочих зустрічей з іноземними колегами-міністрами фінансів інших країн, а також з керівництвом міжнародних фінансових організацій-партнерів України (МВФ, ЄБРР, ЄІБ, IFC).

В рамках всіх зустрічей очікується обговорення питання фінансової сфери в Україні, досягнення у виконанні програми реформ, в тому числі прийнятий Держбюджет та податкові зміни, та подальшу фінансову підтримку України у цьому напрямку з боку міжнародних партнерів. Також планується обговорення подальших кроків уряду для відновлення економічної стабільності та забезпечення умов для сталого економічного зростання.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram