Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
81570

Україна цього року відкрила дев'ять нових ринків для своїх продуктів – О.Павленко

КИЇВ. 28 січня. УНН. У 2016 році Україна зможе диверсифікувати свої ринки на інші країни, зокрема, для експорту продукції було відкрито ще дев'ять країн. Про це міністр аграрної політики і промисловості Олексій Павленко повідомив під час конференції, передає кореспондент УНН.

"З початку російського ембарго на українські продукти, рівень експорту до Росії складав лише 2% від загального аграрного експорту України. Ми зможемо цього року диверсифікувати наші ринки на інші країни. Цього року ми відкрили 9 країн, де можуть реалізовувати продукцію більше, ніж 90 підприємств. Наприклад, ми відкрили Єгипет для експорту нашої птиці, Ізраїль - для яєць, Марокко - для молока, Саудівську Аравію - для птиці, ЄС - для насіння. Зараз все насіння можна експортувати до ЄС, бо воно таке якісне. 11 січня відкрито молочний ринок для наших перших 10 підприємств в ЄС", - розповів О.Павленко.

Як повідомляв УНН, О.Павленко заявив, що Україна - єдина країна в світі, яка в короткі строки може подвоїти виробництво продукції та потроїти експорт.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram