Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 19 листопада 2019 00:02
Новини: Політика
52875

У Мюнхені мало говорили про Україну і це добре - представник ОБСЄ

МЮНХЕН-КИЇВ. 14 лютого. УНН. Те, що на Мюнхенській безпековій конференції не дуже багато говорили про Україну - це хороший показник. Таку думку висловив член "групи мудреців" ОБСЄ Олександр Чалий на полях Мюнхенської конференції з безпеки, передає кореспондент УНН.

Дипломат зауважив, що Україні варто підлаштуватися під загальні тенденції безпеки, а не лише привертати увагу до себе.

"Ми не є великою країною і ми повинні підлаштовуватися під ті тренди, які є у глобальному і європейському безпековому просторі, які будуть головними у 2016 році", - пояснив дипломат.

На його думку основним таким трендом є боротьба з тероризмом, а не конфлікт на сході України.

"Конференція фіксує, що ситуація у глобальні європейській безпеці дуже погана - практично на самому низькому рівні за останні 25 років і перспектив ми не побачили. Буде продовжуватись російсько-західне протистояння, але окрім цього... ключовим викликом у безпеці у першій половині 21 століття буде боротьба з тероризмом",- додав О.Чалий.

Дипломат пояснив, що чим менше говорять про Україну на конференції з безпеки, тим більший є шанс привернення інвестицій.

"Те, що я почув про Україну на цій конференції - по-перше говорили дуже мало і багато наших представників вважають, що треба було говорити про Україну більше. Я так не вважаю. Це єдина конференція, де чим менше кажуть про країну, тим більше безпеки в тій країні і чим менше кажуть про країну, тим більше інвесторів хочуть прийти у країну, про яку на цій конференції не говорять. Те, що про Україну говорять менше - це добре",- пояснив він.

З огляду на це дипломат рекомендує владі зосередитися на внутрішніх реформах.

"Внутрішні реформи дуже важливі. На цій конференції один із ключових викликів сучасної безпеки глобальної європейської є країни, яким не вдається стабілізувати внутрішню ситуацію, яким не вдається запустити сталу економіку, яким не вдається запустити загальнонаціональний діалог та встановити примирення у своїй країні",- додав він.

Нагадаємо, сьогодні завершується Мюнхенська безпекова конференція, на якій одним із ключових було українське питання.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram