14 років найкращі!
Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
48900

Проект стратегії розвитку банківської системи презентують 18 квітня

Проект стратегії розвитку банківської системи презентують 18 квітня

КИЇВ. 13 квітня. УНН. Презентація проекту стратегії розвитку банківської системи відбудеться у Києві 18 квітня, передає УНН з посиланням на інформаційне управління Верховної Ради.

"Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності 18 квітня проведе "круглий стіл" щодо проекту Стратегії розвитку банківської системи. Презентацію проекту Стратегії розвитку банківської системи України заплановано провести о 14:30 у конференц-залі", - йдеться у повідомленні.

Вказано, що проект Стратегії розроблений для стимулювання широких національних консультацій щодо її подальшого вдосконалення.

"Мета - консолідація зусиль науково-експертних і банківських кіл, НБУ, парламенту та Президента України навколо завдань виходу із системної банківської кризи, формування нового економічного курсу, спрямованого на перехід від деструктивної моделі сировинної економіки до високотехнологічного промислового розвитку і розбудову потужної банківської системи, спроможної стати головним кредитором розвитку економіки", - сказано у повідомленні.

Також зазначається, що проект Стратегії підготовлено за участю робочої групи, до якої увійшли професійні експерти у сфері монетарного, валютного і банківського регулювання, представники громадських організацій, наукової, експертної і банківської спільноти.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram