Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 15 листопада 2019 05:30
Новини: Економіка
33840

Споживання біетанольного пального у світ зростає - Німецький дослідний центр

КИЇВ. 19 квітня. УНН. Німецький дослідний центр біомаси проаналізував споживання біологічного пального в Німеччині, а також навів прогнозовані світові квоти біопалива. Про це йдеться у презентаційних матеріалах Центру, передає УНН.

Так, згідно отриманих даних, споживання Німеччиною пального протягом року в середньому складає 32 млн тис. тон, із них, споживання змішаного біодизелю становить близько 2,5 млн тис тон, а біоетанольного пального - близько 1 млн тис тон. Зазначені дані фіксувалися протягом 2007-2010 років, і отримані результати продемонстрували збільшення споживання біоетанольного пального більш ніж удвічі.

Кількісна квота споживання біопального Німеччиною у 2014 року сягнула 6,25 %.

За прогнозованої Центром динаміки збільшення споживання біологічного пального, змінення викидів парникових газів від загальної кількості пального у 2020 році має сягнути 7%.

Разом з тим, за даними Німецького дослідного центру біомаси, виробництво етанолу протягом 2005 – 2011 років у США зросло більше ніж утричі., у Бразилії – майже вдвічі.

Згідно наведеної мапи світу із показниками світових квот пального, до 2025 року Індонезія планує збільшити квоту біоетанолу до 15% від загальної кількості пального, що споживається, країни ЄС (до 2020 року) – до 10%, Китай – (до 2020 року)- до 15%.

Нагадаємо, як говорять експерти нафтового ринку, в Україні споживання біологічного пального також поступово популяризується.

Зокрема, за словами директора із маркетингу компанії "Вог Рітейл" Віталія Ткаченка, українські водії на практиці руйнують стереотипи щодо біологічного пального

"З кожним кварталом, ми фіксуємо приріст нових постійних клієнтів, які одного разу заправивши авто А95 еко+, вони повертаються знову. Когось спочатку приваблює ціна, адже біологічне пальне коштує на 3 грн дешевше, хтось більш обізнаний і свідомо надає йому перевагу. Загалом українські водії самостійно на практиці руйнують стереотипи щодо якісних характеристик альтернативного пального. А в тому, що наш біобензин якісний - сумніватися немає жодних підстав, достатньо просто ознайомитися з результати незалежних експертиз якості, які є у відкритому доступі", - розповів він.

Також нагадаємо, що на вимогу ЄС уряд України запланував збільшити використання альтернативних палив на транспорті до 10%

Загалом же, біологічне пальне є доступнішим для українського споживача, за звичайний бензин, адже коштує на 3-4 грн дешевше.

Відповідно, за підрахунками директора Інституту споживчих експертиз, заправляючись біопальним, можна зекономити близько 15 тис. грн на рік, або ж від 12 до 17 грн на 100 км дороги, в залежності від марки авто

Незалежна експертиза якості біопального на вітчизняних АЗС засвідчила його високу якість та безпечність для авто

Джерело: УНН
Теги: паливо
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram