Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
32400

Бровари зрівнялися з Києвом за якістю житлових комплексів - експерт

Бровари зрівнялися з Києвом за якістю житлових комплексів - експерт

КИЇВ. 20 квітня. УНН. Експерт у сфері нерухомості Іван Кудояр розповів, якими факторами керуються українці, обираючи житло за межами столиці, повідомляє УНН.

За його словами, у містах-сателітах збільшується кількість якісних житлових комплексів. Особливою популярністю серед українців користуються нині Бровари.

“Бровари останнім часом дуже сильно підтягнулись. Там достатня кількість хороших комплексів з’явилась, достатньо високого класу, навіть у порівнянні із київськими. Тому Бровари зараз забудовуються "попереду планети всієї”, - зазначив він.

Експерт пояснив, якими факторами керуються українці, обираючи житло в містах-сателітах.

“У Києві такого класу житло буде коштувати дорожче. Якщо в Броварах можна купити за 18-20 тис. грн за квадратний метр, то таке ж житло в межах Києва буде коштувати 25-28 тис. грн. Там воно якісне, але дешевше. Друга причина: молодь каже, що ми зараз працюємо вдома. У мене з 10 покупців 6 пов'язано з ІТ-індустрією - програмісти. Тобто вони кажуть що їм без різниці, де сидіти за комп'ютером - в Києві чи в Броварах .. Тим більше, що в Броварах масив зелений, там є поруч “Термінал”, там є "Новус", все є. Вся інфраструктура. Вони кажуть - нам виїжджати не потрібно, ми працюємо за комп'ютером. Це друга причина. Третя: багато хто говорить - у нас родичі, тобто прив'язка до сімейних уз. Якщо у когось в Броварах хтось живе - у них питання не виникає, де купувати”, - розповів І.Кудояр.

Крім того він наголосив, що Бровари мають зручне транспортне з'єднання з Києвом.

“Якщо порівнювати Бровари з тієї ж Бучею або Ірпенем, там теж багато будується, то основний наголос на дешевизну, а Бровари - це наголос на комфорт, там висотні будинки, красиві будуються”, - резюмував І.Кудояр.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, Бровари - лідер уподобань покупців нерухомості на Київщині.

Як повідомляв УНН, у Броварах мають намір звести найбільший житловий комплекс з власною інфраструктурою. Генпідрядником проекту виступає європейский будівельний концерн “Nordecon”.

Джерело: УНН