Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
156195

Кримінальне провадження можливо відкриють за фразу "Фашист не пройде!" у Маріуполі

Кримінальне провадження можливо відкриють за фразу "Фашист не пройде!" у Маріуполі

МАРІУПОЛЬ-КИЇВ. 24 квітня. УНН. Днями жителі Маріуполя на мітингу проти перейменування одного з проспектів в Героїв АТО вигукували фразу "Фашист не пройде!". У зв'язку з цим правоохоронці внесли цю подію до журналу Єдиного обліку. Після наступних заходів, які планують ці жителі, поліція вирішуватиме питання чи відкривати кримінальне провадження. Про це кореспонденту УНН повідомив співробітник прес-служби Маріупольського відділу поліції ГУНП Донецької області Іванна Ященко.

Під час зборів-мітингу з перейменування проспекту Маршала Жукова в проспект Героїв АТО, місцеві жителі вигукували фразу "Фашист не пройде!", "Жуков - наш символ!" та інші. У зв'язку з цим маріупольський відділ поліції вніс цю подію в журнал Єдиного обліку.

"Повідомлення про ці гасла надійшло від місцевих жителів. Ми будемо тримати руку на пульсі. У травні ці ж люди знову планують щось подібне влаштувати. Тоді вже будуть на місці наші слідчі. Вони і вирішуватимуть - відкривати чи ні кримінальне провадження по цій події", - повідомила І.Ященко.

Нагадаємо, що кілька днів тому на проспекті Маршала Жукова місцеві жителі вийшли з протестом проти перейменування їх проспекту в Героїв АТО, яке проходить в рамках виконання закону про декомунізацію. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram