Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Вівторок, 07 квітня 2020 04:40
Новини: Політика
25680

О.Айвазовська: моє "призначення" до політичної підгрупи у Мінську не обговорювалось

О.Айвазовська: моє "призначення" до політичної підгрупи у Мінську не обговорювалось

Ольга Айвазовська

КИЇВ. 28 квітня. УНН. Координатор виборчих програм громадської мережі “ОПОРА” Ольга Айвазовська прокоментувала інформацію про її "призначення" до політичної підгрупи Трьохсторонньої контактної групи в Мінську і наголосила, що працює там як експерт, а "інша роль" з нею не обговорювалась. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

"Сьогодні багато журналістів телефонувало щодо мого "призначення" до політичної підгрупи Трьохсторонньої контактної групи в Мінську. Колеги, друзі та недруги, я працювала та продовжую працювати там як есперт, щодо чого є офіційна нота від МЗС. Інша роль зі мною не обговорювалась і на неї я не погоджувалась", - написала О.Айвазовська.

Вона також зазначила, що їй прикро, що "Роман Петрович Безсмертний вийшов з процесу, але, наскільки мені відомо, то це було пов'язано не стільки з переговорами, як з особистими та політичними планами".

"Його внесок в цей процес був колосальним, але вихід Безмертного, як моя робота там не має під собою жодної конспірології. Зі свого боку можу гарантувати, що участь у дискусії моя має єдину мотивацію: вибори повинні бути проведені тоді, коли стануть інструментом реінтеграції після забезпечення безпекового фактору, поновлення роботи там українських ЗМІ та партій, відновлення умов для вільного формування політичного вибору. Лише після реалізації та забезпечення всіх стандартів для проведення чесних і демократичного процесу, вибори можуть бути справжніми, як того вимагає і Загальна декларація плав людини ООН, Міжнародний пакт про громадянські та політичні права, Копенгагенський документ, Кодекс належних практик у виборчих справах Венеціанської комісії та інші", - додала О.Айвазовська.

Нагадаємо, колишній представник України у політичній підгрупі Роман Безсмертний раніше висловив припущення, координатор виборчих програм громадської мережі “ОПОРА” Ольга Айвазовська може посісти місце у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram