Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
21945

Українські прикордонники з квітня затримали 21 незаконного мігранта

Українські прикордонники з квітня затримали 21 незаконного мігранта

КИЇВ. 9 травня. УНН. Під час проведення спільної спеціальної прикордонної операції "Кордон-2016", яка розпочалась у квітні прикордонниками у тісній взаємодії із іншими правоохоронними органами України затримано 21незаконного мігранта. Про це повідомили УНН у прес-службі ДПСУ.

Також, за інформацією відомства, затримано 113 порушників державного кордону, 247 порушників прикордонного режиму.

"Ще понад 600 іноземців не були пропущені через кордон, як потенційні незаконні мігранти. Крім того, на державному кордоні виявлено та затримано близько 1,5 тонн контрабандного спирту, понад 90 тисяч пачок сигарет, близько кілограму наркотичних засобів та 24 одиниці зброї", - поінформували у прес-службі.

Крім того, як зазначили у ДПСУ, прикордонниками також посилено контроль за перебуванням суден у територіальному морі та внутрішніх водах України, а також забезпечено постійне використання патрульної авіації Держприкордонслужби з метою виявлення місць незаконного видобутку бурштину. Зокрема, з початку проведення операції прикордонниками у взаємодії з іншими правоохоронцями на державному кордоні затримано понад 70 кілограмів бурштину.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram