Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 17 січня 2021 06:12
25035

Познань прийме дванадцять родин з Маріуполя

Познань прийме дванадцять родин з Маріуполя

КИЇВ. 9 травня. УНН. Дванадцять родин, які через воєнну загрозу приїхали до Польщі з Маріуполя, на початку літа переїдуть до Познані. Міська влада забезпечить їх житлом і допоможе знайти роботу, передає УНН із посиланням на "Польське радіо".

Координатор надання опіки евакуйованим зі Східної України від міністерства внутрішніх справ і адміністрації Еуґеніуш Сьцібек наголосив, що коли за справу беруться органи місцевого самоврядування, то зазвичай така допомога буває повною і комплексною.

Процес легалізації 12 родин з Маріуполя вже завершено. Українські громадяни польського походження вже адаптувалися у новій країні. Цей процес проходив, зокрема, у відпочинковому центрі у Рибаках.

Заступник мера Познаня Єнджей Солярський повідомив, що маріупольці проживатимуть у різних куточках міста, і їм надаватиметься соціальна допомога.

Почесний консул України в Познані Вітольд Горовський сказав на прес-конференції у Познані, що він, як поляк і як житель цього міста, пишається що саме Познань надає таку допомогу іммігрантам.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram