Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
22620

Відвідати будмайданчик найбільшого житлового комплексу регіону депутати зможуть завтра

Відвідати будмайданчик найбільшого житлового комплексу регіону депутати зможуть завтра

КИЇВ. 10 травня. УНН. Забудовник найбільшого житлового комплексу регіону “SCANDIA” запросив депутатів Броварської міськради відвідати 11 травня будівельний майданчик, розташований на території другого житлового району міста Бровари, повідомляє УНН з посиланням на компанію.

"День відкритих дверей" на будівельному майданчику ЖК "SCANDIA" відбудеться в рамках ініціативи забудовника ознайомити депутатів з соціальними, техніко-економічними та містобудівними аспектами даного будівництва.

"У період з 25 по 29 квітня забудовником було ініційовано зустрічі з фракціями депутатів Броварської міськради для повного та всебічного інформування щодо соціальних, техніко-економічних та містобудівних аспектів будівництва житлового комплексу “SCANDIA”. Під час зустрічей профільні фахівці компанії та місцеві депутати обговорили будівництво житлового комплексу, об’єктів інженерної інфраструктури, шкіл та садочків. Крім того, усі депутати були запрошені безпосередньо на будмайданчик житлового комплексу 11 травня для ознайомлення з фактичним станом будівництва. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю", - зазначили в ЖК "SCANDIA".

Нагадаємо, депутати Броварської міськради задоволені проектом житлового комплексу “SCANDIA”

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram