Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
27390

МВФ готовий підтримувати Україну у проведенні необхідних змін - П.Томсен

МВФ готовий підтримувати Україну у проведенні необхідних змін - П.Томсен

КИЇВ. 10 травня. УНН. Голова європейського департаменту МВФ Пол Томсен привітав формування нового Кабміну та запевнив у готовності МВФ підтримувати Україну у проведенні необхідних змін. Про це він сказав під час зустрічі із Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, передає УНН із посиланням на прес-службу КМУ.

Як повідомили у прес-службі, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у вівторок, 10 травня, провів зустріч із головою європейського департаменту Міжнародного валютного фонду Полом Томсеном. Сторони обговорили питання проведення реформ в Україні та подальшої взаємодії щодо їх проведення.

Прем'єр-міністр подякував представникам Міжнародного валютного фонду за системну і плідну взаємодію з Україною. "У такий достатньо складний час для України дуже важлива підтримка, зокрема і підтримка МВФ. Але ми також розглядаємо нашу взаємодію як можливість проведення структурних реформ, які дадуть можливість забезпечити трансформацію України з пострадянської держави у сучасну європейську країну", - заявив він.

Володимир Гройсман зауважив, що новий Уряд відданий курсу на проведення і пришвидшення реформ у країні, зокрема у сферах роботи митниці, оподаткуванні, забезпеченні прозорості державного управління шляхом публічного призначення керівництва державних підприємств, удосконалення системи державних закупівель та проведення публічної, відкритої приватизації.

"Ми вважаємо проведення реформ нашим внутрішнім домашнім завданням, а МВФ - стратегічним партнером, який допомагає нам проходити цей непростий шлях", - наголосив він.

Володимир Гройсман поінформував, що разом зі Стратегічною групою радників з підтримки реформ в Україні, співголовами якої стали радник Президента, колишній Віце-прем’єр-міністр Польщі Лєшек Бальцерович та керівник групи радників Прем’єр-міністра України, колишній Віце-прем'єр та Міністр фінансів Словаччини Іван Міклош, Уряд працює над розробкою операційного плану діяльності, який буде презентовано найближчим часом.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram