Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
96780

Після будівництва нової автомагістралі зросте інтерес до нерухомості Броварів - експерт

Після будівництва нової автомагістралі зросте інтерес до нерухомості Броварів - експерт

КИЇВ. 25 травня. УНН. Будівництво нової автомагістралі між Нивками та Броварською кільцевою дорогою підвищить інвестиційну привабливість та попит на нерухомість у Броварах. Про це в коментарі УНН повідомив експерт ринку нерухомості Олег Берестовий.

“Побудова автомагістралі безумовно позитивно вплине на Бровари, на Броварський район. І відповідно, якщо сюди будуть заходити гроші, будуть створюватися робочі місця, розвиватися інфраструктура, буде підвищуватись інтерес до нерухомості”, - зазначив він.

На переконання О.Берестового, Бровари вже сьогодні є найдоступнішим із передмістя, але є можливість ще більше вдосконалити транспортну інфраструктуру.

“Бровари і так є найдоступніші із пригороду, але цього все одно не вистачає. Я радив би Київській обласній адміністрації наладити залізничне сполучення із Броварами, тому що взагалі електричка ходить до центру міста, проте не у зовсім зручний час”, - сказав експерт.

Загалом, за його словами, транспортна інфраструктура відіграє важливе значення для інвестиційної привабливості. На прикладі Івано-Франківська О.Берестовий пояснив як за декілька років можна досягти значних результатів у залученні інвестицій, розвиваючи транспортні шляхи.

“Я завжди приводжу приклад, якщо брати Україну, Івано-Франківськ. Десь два роки тому люди там почали щось робити і свідомо обирати людей. На виборах до місцевої ради там прийшла хороша команда, яка домоглася налаштування залізничного сполучення зі Львовом, з Європою і Польщею. Вони будують зараз магістраль і залізничне сполучення, експрес із Польщею - у них теж зараз запускається цей проект. І вже зараз вони почали відчувати як заходить європейський бізнес. Нещодавно побудували завод на декілька тисяч місць, тобто це вже позитивно впливає на економіку області. І це при тому, що дороги ще не добудовані, але позитивний сигнал для бізнесу і інвесторів вже є”, - зауважив О.Берестовий.

Нагадаємо, у КМДА мають намір побудувати автомагістраль між Нивками та Броварською кільцевою дорогою. Загальний маршрут магістралі буде проходити в такий спосіб: Нивки — Галагани — Відрадний — Пост-Волинський — Чоколівка — Совки — Монтажник — Деміївка — Чорна Гора — Ботанічний сад — Теличка — Дарницьке шосе — вул.Привокзальна — вул.Бориспільська — вул.Зрошувальна — Броварська окружна дорога. 

За даними ЗМІ, Бровари — лідер уподобань покупців нерухомості в Київській області.

Також нагадаємо, за рік обсяги будівництва у Броварах зросли на понад третину. Цього року у Броварах також стартувало будівництво найбільшого житлового комплексу регіону “SCANDIA”. За інформацією представників будівельної компанії “Eurocon”, яка виступила генпідрядником об’єкту, загальна площа забудови житлового комплексу становитиме 80 га і передбачатиме 100 семиповерхових житлових будинків, 2 школи, 5 дитячих садочків, парк з озером, кафе, спортклуби, амфітеатр для концертів та інше. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram