Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
88860

Український проект Mars Hopper переміг на міжнародному конкурсі NASA

Український проект Mars Hopper переміг на міжнародному конкурсі NASA

КИЇВ. 27 травня. УНН. Український проект Mars Hopper переміг на міжнародному конкурсі від NASA, який був присвячений дослідженню Марсу, передає УНН з посиланням на spaceappschallenge.org. 

Зараз Марс - цікаве середовище для дослідників. Але постає велика проблема: як розробити апарат, який дозволить їм швидко та безпечно досліджувати планету? Розробці цього концептуального рішення і був присвячений конкурс від NASA. Українські дослідники та винахідники запропонували концепт "літака-стрибунця". 

MarsHopper є безпілотним автоматизованим літаком для дослідження полюсів Марса та їх околиць. Він використовує CO2, що у формі "сухого льоду" покриває поверхню для створення реактивної тяги і "стрибків" по Марсу. Під час посадки, літак збирає CO2 для наступного польоту і для уповільнення.

Розрахунки показали, що цей проект можна створити з існуючими технологіями. Крім того, щоб проілюструвати ідею,було розроблене комп'ютерне моделювання процесу польоту літака. NASA не обіцяє, що проект обов'язково втілять у життя, але українців запросять на черговий ракетний запуск у космічний центр ім.Кеннеді. 

Хто стоїть за проектом MarsHopper?
_
Павло Правдюков - Big Data інженер, брав участь в фізичних розрахунках як голова команди. Любить астрономію і музику.

Олександр Буткалюк - інженер-механік, конструктор, приватний підприємець. Любить аерокосмічні технології, будівництво човнів, вітрильний спорт, польоти на планері.

Софія Буткалюк - ліцеїст, генератор ідей. Любить космічні технології, наукову фантастику, космічні мультфільми, стімпанк.

Микола Денисенко - продюсер, хімік, зробив комп'ютерне моделювання (Unity3D, C #), 3D модель. Любить ракетну техніку, фотографії та ігри для розвитку. 

В'ячеслав Осауленко - аспірант НТУУ КПІ. Зробив фізичні розрахунки для MarsHopper. Захоплюється обчислювальною неврології і штучним інтелектом. 

Ілля Рубинский - програміст. Допомога в розробці комп'ютерного моделювання та презентації. Любить грати музику і читати книги.

Андрій Музиченко - Апаратний інженер, вчитель інформатики. Любить екологічно чисті технології, аерокосмічні технології та історію. 

Як повідомляв УНН, SpaceX планує відправити корабель на Марс

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram