Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
98640

Виставку "Культурний простір Донеччини. Людмила Огнєва: Українське вишиття" відкрили в Києві

КИЇВ. 8 червня. УНН. В центрі української культури та мистецтво відкрилась виставка вишивок "Культурний простір Донеччини. Людмила Огнєва: Українське вишиття», де зібрано більше 200 експонатів-вишивок, передає кореспондент УНН.

"Тут розповідається про все, що ми донеччани можемо розповісти про Україну. Вишивка завжди малась якесь значення – це ознака національної гідності. Для мене вишивка стала можливістю розповісти про історію України, про її традиції і звичаї", - сказала автор виставки, громадський діяч з Донецька Людмила Огнєва.

Зазначимо, що у виставці представлено більше 200 робіт, пов’язаних з українцями, чиї справи визначали долю України, відтворені вишивки політичних в’язнів, зразки християнської символіки, а також прапори та стрічки з Євромайдану Донецька.

Також презентовано фрагмент експозиції під назвою "Пам’ять на життя", зі знищеного громадського музею "Смолоскип" у Донецьку.

Як повідомляв УНН, з 9 червня до 7 липня в "Мистецькому Арсеналі" триватиме виставка “Малевич+”. На ній можна буде переглянути твори українських авангардних художників із фондової колекції культурно-художнього та музейного комплексу.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram