14 років найкращі!
Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
35595

Донецькому національному університету вирішили надати ім’я В.Стуса

Донецькому національному університету вирішили надати ім’я В.Стуса

КИЇВ. 10 червня. УНН. Трудовим колективом ДонНУ сьогодні прийнято рішення про надання Донецькому національному університету, який тимчасово переміщено з окупованого Донецька в Вінницю, імені Василя Стуса. Про це йдеться на офіційній сторінці в Facebook ДонНУ, передає УНН.

"За результатами голосування Конференції трудового колективу прийнято рішення про надання Донецькому національному університету імені Василя Стуса ("за" проголосували - 75 членів з 105)", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 10 вересня 2014 року Донецький національний університет був захоплений представниками самопроголошеної "ДНР". Частина викладачів відмовились присягнути "ДНР".

30 вересня в Міністерстві освіти і науки України було вирішено, що до завершення збройного конфлікту на території міста Донецьк Донецький національний університет України буде проводити свою освітню діяльність на території міста Вінниця.

Як повідомляв УНН, 11 червня Атлантична Рада під час Глобального Форуму у Вроцлаві (Польща) нагородила студентів, факультет та адміністрацію Донецького Національного Університету “За Свободу”.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram