Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
29505

Облік сміттєзвалищ почали проводити на Закарпатті

Облік сміттєзвалищ почали проводити на Закарпатті

УЖГОРОД-КИЇВ. 6 липня. УНН. У Закарпатській області почали роботу комісії з проведення інвентаризації місць видалення відходів. Про це повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА, передає УНН.

До їх складу увійшли голови об'єднаних територіальних громад, сільських та селищних рад, фахівці територіальних органів ГУ Держгеокадастру у Закарпатській області, а також департаменти екології та житлово-комунального господарства Закарпатської ОДА.

За даними райдержадміністрацій та міськвиконкомів, станом на 1 липня 2016 року на території області обліковано 131 місце видалення відходів (129 сміттєзвалищ та 2 полігони твердих побутових відходів) загальною площею 139,5 гектарів, на яких знаходяться понад 4 мільйони тонн відходів. Із загальної кількості облікованих звалищ – 68 діючих, 52 недіючих та 11 законсервованих. Функціонує 230 несанкціонованих звалищ твердих побутових відходів загальною площею 117,7 гектарів.

За результатами роботи комісій будуть розроблені заходи з подальшого режиму функціонування сміттєзвалищ та проведені роботи з паспортизації діючих місць видалення відходів.

Як повідомляв УНН, Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій інспектувала полігон, куди вивозиться сміття обласного центру Закарпаття.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram