Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
31860

Лісгоспам доручено публікувати дані про вирубку дерев і продавати ліс на аукціонах

Лісгоспам доручено публікувати дані про вирубку дерев і продавати ліс на аукціонах

КИЇВ. 10 серпня. УНН. Усім начальникам обласних управлінь лісового та мисливського господарства і керівникам лісгоспів доручено оприлюднювати на сайтах повну інформацію про лісові ділянки, де відбуватиметься будь-яка вирубка дерев, а також – реєстр видачі лісорубних квитків. Про це повідомила т.в.о. голови Держлісагентства Христина Юшкевич, передає УНН з посиланням на прес-службу уряду.

"Моя чітка позиція – все має бути відкрито. Це допоможе унеможливити зловживання самими працівниками лісгоспів. За таких умов підробити документи буде складно. Буду й надалі продовжувати боротьбу з незаконними рубками", - сказала Х.Юшкевич.

Вказано, що з метою інформування громадськості про проведення рубок деревини у лісах буде оприлюднюватися перелік лісових ділянок, відведених для заготівлі деревини у порядку рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів і інших рубок, пов’язаних і не пов’язаних з веденням лісового господарства. Також оприлюднюватиметься реєстр видачі лісорубних квитків на заготівлю деревини.

Окрім того, т.в.о. голови Держлісагентства повідомила, що зроблено другий крок до відкритості роботи лісової галузі.

"Дала доручення забезпечити виставлення на аукціони з продажу необробленої деревини всього обсягу лісопродукції та чітко дотримуватися механізму продажу деревини. Після аукціонів облуправління повинні розмістити на сайтах виробничі програми лісгоспів. Такі заходи необхідні для забезпечення потреб вітчизняної деревообробної промисловості. Чекаю на зустрічні кроки від деревообробників. Суспільство має знати, які об’єми вони викуповують, і які насправді переробляють", - підкреслила Х.Юшкевич.

Джерело: УНН
Теги: дерева
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram