Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
25725

Нові опорні школи забезпечені автобусами лише на 50% - Міністр

Нові опорні школи забезпечені автобусами лише на 50% - Міністр

КИЇВ. 18 серпня. УНН. Місцевим владам було виділено 600 млн грн для закупівлі автобусів, які мають довозити дітей до нових опорних шкіл, однак станом на сьогодні, з потрібних 324 автобусів закуплено лише 172. Про це під час конференції повідомив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів,передає кореспондент УНН.

"Для підвищення якості освіти у сільській місцевості для переведення дітей у кращі умови навчання вже проведено реорганізацію 378 загальноосвітніх навчальних закладах, більшість з яких стали філіями опорних шкіл. Планується, що з першого вересня розпочнуть свою роботу 142 опорні школи. Але потрібно ще вирішити питання довезення дітей до цих шкіл. Місцевими органами влади вже закуплено 172 автобуси, але ще потрібно придбати 152 автобуси. Крім того понад 2 тис 500 км доріг по яких мають прямувати автобуси наразі перебувають у незадовільному стані", - сказав С.Кубів.

Також він зазначив, що в кінці минулого року уряд виділив кошти областям в розмірі 200 млн грн для придбання сучасного лаболаторного обладнання опорним школам і 600 млн грн для придбання шкільних автобусів, тому місцевим владам необхідно прискорити цей процес.

Як повідомляв УНН, близько 200 опорних шкіл планують відкрити в Україні з 1 вересня

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram