Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
25950

Міноборони Туреччини: налагодження діалогу із РФ жодним чином не вплине на відносини з Україною

Міноборони Туреччини: налагодження діалогу із РФ жодним чином не вплине на відносини з Україною

Фікрі Ішик і Степан Полторак

КИЇВ. 8 вересня. УНН. Налагодження відносин Турецької Республіки із Росією жодним чином не вплине на відносини Туреччини з Україною. Про це повідомив міністр оборони Турецької Республіки Фікрі Ішик під час зустрічі із міністром оборони України - генералом армії України Степаном Полтораком у Лондоні, передає УНН із посиланням на прес-службу Міноборони.

Міністр оборони України висловив співчуття з приводу подій, які нещодавно відбулися в Туреччині, та подякував за підтримку, яку надає Турецька Республіка з початку російської агресії.

Сторони обговорили перспективи розвитку подальшої співпраці. Міністр оборони України запросив турецького колегу розглянути конкретні шляхи подальшої співпраці вже в Україні.

"Турецька Республіка була і є нашим другом та стратегічним партнеро. Дружні та довірливі стосунки склалися як на загальнодержавному рівні між нашими Президентами, так і на відомчому, між міністерствами оборони двох держав", - наголосив міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак..

Міністр оборони Турецької Республіки наголосив, що Туреччина засуджує анексію Криму та підтримує Україну в її прагненні до незалежності та суверенітету.

Він підкреслив, що налагодження відносин Турецької Республіки із Росією жодним чином не вплине на відносини Туреччини з Україною.

"Для нас важливо розвивати співробітництво в оборонно-промисловому комплексі. Перспективи цих відносин особливо важливі у питанні стабільності в Чорноморському регіоні",  — відзначив міністр оборони Туреччини  Фікрі Ішик.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram