Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
27225

Мін’юст передав НАБУ свої матеріали щодо спроб рейдерства

Мін’юст передав НАБУ свої матеріали щодо спроб рейдерства

КИЇВ. 8 вересня. УНН. Міністерство юстиції України сьогодні передало Національному антикорупційому бюро матеріали щодо спроб рейдерських захоплень. Про це написав на своїй сторінці у Facebook міністр юстиції Павло Петренко, передає УНН.

"Сьогодні Міністерство юстиції передало Національному антикорупційному бюро матеріали по зафіксованих Мін'юстом спробах рейдерських захоплень. Нам дуже важливо, щоб ті особи, які були причетні до рейдерства, понесли відповідальність", - написав міністр.

П.Петренко закликав НАБУ долучитися до підписання меморандуму Мін'юсту з Національною поліцією про автоматизований обмін інформацією, щоб мати змогу по гарячих слідах затримувати "ділків", які причетні до рейдерства.

Також він звернувся до парламенту - прийняти проект закону №5067, який запровадить кримінальну відповідальність за рейдерство.

"Я переконаний, міра покарання до 8 років із спецконфіскацією для всіх осіб, які причетні до рейдерських схем – реєстраторів, заявників та вигодонабувачів – повністю відіб’є у них бажання захоплювати чуже майно", - сказав він.

Окрім того, повідомив міністр, сьогодні уряд ухвалив постанову, яка зобов’язує всіх державних реєстраторів перевіряти рішення судів, що подаються заявниками. Адже багато захоплень робиться саме завдяки підробленим документам, додав він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram