Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
34620

ВР ухвалила постанову щодо невизнання виборів до Держдуми РФ

ВР ухвалила постанову щодо невизнання виборів до Держдуми РФ

КИЇВ. 20 вересня. УНН. Верховна Рада ухвалила постанову щодо невизнання виборів до Державної думи РФ. Відповідний проект постанови підтримали 264 народних депутати, передає кореспондент УНН.

Постановою пропонується не визнавати легітимність виборів до Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання, їх результатів та юридичних наслідків, та відповідно, складу, повноважень, актів та рішень Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання.

Крім цього пропонується "звернутись до Ради Безпеки і Генеральної Асамблеї ООН, парламентів іноземних держав, парламентських асамблей та міжнародних організацій із закликом не визнавати легітимність виборів до Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання, їх результатів та правових наслідків, та відповідно, складу, повноважень, актів та рішень Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання".

Цією ж постановою парламент доручив голові Верховної Ради України невідкладно направити текст заяви ВР щодо нелегітимності виборів до Держдуми до Ради Безпеки і Генеральної Асамблеї ООН, парламентів іноземних держав, парламентських асамблей та міжнародних організацій.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram