Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 24 липня 2021 11:22
Новини: Економіка
21720

Київщина потрапила у п'ятірку лідерів за обсягом будівництва житла по Україні

Київщина потрапила у п'ятірку лідерів за обсягом будівництва житла по Україні

КИЇВ. 29 вересня. УНН. Харківська, Одеська, Львівська, Київська та Тернопільська області – лідери за обсягами будівництва житла за 8 місяців цього року, передає УНН з посиланням на дані Держстатистики.

Так, за даними відомства, у січні-серпні цього року у Харківській області було виконано будівельних робіт із будівництва житла на 831,6 млн грн., у Одеській обл. – на 808,8 млн грн., у Львівській обл. – 734,7 млн грн., у Київській обл. – 497,2 млн грн., у Тернопільській обл. – 410,7 млн грн.

Вато відзначити, що індекс будівельної продукції у Київській області за 8 місяців зріс на 14,9%, у порівнянні із аналогічним періодом минулого року.

Нагадаємо, за даними експертів нерухомості, житло в передмісті столиці найбільш затребуване на первинному ринку нерухомості. Головна причина популярності приміських житлових комплексів — це, звичайно ж, ціна. Суми, за яку в столиці вдасться купити хіба що “гостинку” на околиці або так звану “смарт”-квартиру в споруджуваному будинку, в передмісті вистачить на повноцінну одно- або навіть двокімнатну квартиру в новому будинку.

Наприклад, вартість однокімнатної квартири, загальною площею близько 38 кв.м, в новому житловому комплексі Броварів — ЖК Scandia становить 368 тисяч гривень, що за нинішнім офіційним курсом НБУ еквівалентно приблизно 14 тисячам доларів США

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram