Субота, 14 грудня 2019 01:12
30090

"Шахтар" переміг "Гент" з розгромним рахунком 5:0

КИЇВ. 21 жовтня. УНН. Матч третього туру групової стадії Ліги Європи "Шахтар" – "Гент" завершився перемогою "гірників" – 5:0, передає УНН з посиланням на сайт українського клубу.

На початку поєдинку Віктор Коваленко ударом з 40 метрів відкрив рахунок, а Факундо Феррейра подвоїв перевагу на 30 хвилині.
Перша атака після перерви завершилася третім голом "Шахтаря". Марлос віддав на Дентіньо, який прострілив уздовж воріт на вільного Бернарда. Бразильцеві ніхто не заважав, і він відправив м'яч у порожні ворота.

Згодом Марлос в черговий раз розігнав атаку, яка увінчалася голом у виконанні Тайсона, котрий тільки-но з'явився на заміну. Минуло кілька хвилин, і вже сам Марлос міг забивати, але на шляху м'яча після удару бразильця встала штанга. Останнє слово в матчі було за Максимом Малишевим, який скористався пасом Марлоса і забив п'ятий гол у ворота бельгійців.

Таким чином "Шахтар" (9 пунктів) виграв п'ятий матч поспіль в єврокубках і на п'ять очок випередив найближчого переслідувача в групі H.

Додамо, що "Шахтар" - єдина команда Ліги Європи УЄФА, яка не пропустила на груповому етапі.

Як повідомляв УНН, Є.Коноплянка у складі "Шальке" забив переможний гол у матчі Ліги Європи.