Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
56250

Україна займає 76 позицію в рейтингу розвитку інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ)

Україна займає 76 позицію в рейтингу розвитку інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ)

КИЇВ. 23 листопада. УНН. Міжнародний союз електрозв’язку (МСЕ) опублікував доповідь з новими даними з розвитку інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). Республіка Корея другий рік поспіль лідирує в рейтингу. Білорусь опинилася на 31-й позиції в глобальному рейтингу, перша серед країн-учасниць СНД, а Україна на — 76-й, передає УНН з посиланням на прес-центр ООН.

Зазначається, що більше 47% жителів планети вже підключені до Інтернету.

Так, в результаті опитувань і досліджень було встановлено, що в країнах, що розвиваються приблизно 20% населення не користуються послугами мобільного зв'язку.

Що стосується Інтернету, то, як виявилося, сам факт покриття тієї чи іншої місцевості Всесвітньою павутиною ще не означає, що проживають там люди, які нею користуються або користуються грамотно.

У списку розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в регіоні як і раніше лідирує Білорусь. Вона займає 31-е місце в глобальному рейтингу, піднявшись на п'ять позицій в порівнянні з минулим роком. Росія - на 43-й позиції, Казахстан - на 52-й, Азербайджан - на 55-й позиції і Вірменія - на 71-й. Молдова зайняла в списку 68-е місце, Грузія 72-е і Україна -76-е. Узбекистан виявився на 110-й позиції і Киргизстан - на 113-й.

«Для підключення більшого числа людей до Інтернету необхідно зайнятися вирішенням проблеми, пов'язаної з соціально-економічною нерівністю. Вирішальними факторами, що впливають на можливість користування Інтернетом, є рівні освіти і доходу,» - сказав Генеральний секретар МСЕ Хоулін Чжао.

Майже всі країни пострадянського простору потрапили у верхню половину загальносвітового рейтингу (серед 175 країн - ред.).

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram