Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
29400

Міноборони України планує створити інститут Військово-морських сил

Міноборони України планує створити інститут Військово-морських сил

КИЇВ. 28 грудня. УНН. На базі факультету ВМС НУ “Одеська морська академія” Міністерство оборони України спільно з Міністерством освіти і науки планує створити інститут Військово-морських сил, передає УНН з посиланням на прес-службу відомства.

Зокрема, вже розроблено спільний наказ Міністерства освіти та науки та Міністерства оборони щодо формування Інституту ВМС, проводиться конкурс на заміщення посад командування та науково-педагогічних працівників, вживаються заходи щодо створення відповідної навчальної матеріально-технічної бази.

Також повідомляється, що протягом 2016 року на виконання рішень уряду створено 8 кафедр підготовки офіцерів запасу у різних вишах по всій території України та 7 кафедр медицини катастроф та військової медицини.

Окрім того, підготовлено та проводиться узгодження проектів урядових документів щодо створення кафедр військової підготовки в Державному університеті телекомунікацій, Київському національному економічному університеті Вадима Гетьмана та Херсонському державному університеті.

Як повідомляв раніше УНН, в Міноборони розповіли про удосконалення військової освіти в рамках програми DEEP.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram