Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
61290

НАЗК затвердило рекомендації щодо підготовки антикорупційних програм органів влади

НАЗК затвердило рекомендації щодо підготовки антикорупційних програм органів влади

КИЇВ. 20 січня. УНН. Вчора, 19 січня, на засіданні Національного агентства з питань запобігання корупції прийнято рішення, яким затверджено Методичні рекомендації щодо підготовки антикорупційних програм органів влади. Про це УНН повідомили у прес-службі НАЗК.

Методичні рекомендації підготовлені НАЗК на виконання Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року №265, та розраховані для використання у роботі суб’єктами затвердження антикорупційних програм, які визначені в ч.1 ст.19 Закону, уповноваженими підрозділами з питань запобігання та виявлення корупції.

Якісна підготовка та виконання антикорупційної програми кожного органу влади - це запорука зменшення рівня корупції в Україні в цілому, та, як наслідок, збільшення рівня довіри населення до органів влади.

Одночасно у відомстві інформують, що НАЗК висловлює готовність надання методичної допомоги органам влади під час підготовки ними антикорупційних програм.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, НАЗК схвалило проект плану заходів для безперебійного функціонування реєстру е-декларацій.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram