Донецький “Шахтар” у серії післяматчевих пенальті програв чеському “Яблонцю”

Київ  •  УНН

31 січня 2017, 19:12  •  12194 перегляди

КИЇВ. 31 січня. УНН. У першому матчі розіграшу товариського турніру Atlantic Cup, що відбувається у Португалії, донецький “Шахтар” по пенальті програв “Яблонцю” з Чехії, повідомляє кореспондент УНН.

Незважаючи на товариський статус поєдинку Пауло Фонсека виставив фактично основний склад команди, на поле вийшли: Андрій П’ятов (70 Микита Шевченко), Даріо Срна (70 Василь Кобін), Олександр Кучер (70 Іван Ордець), Ярослав Ракицький (70 Сергій Кривцов), Марсіо Азеведо (70 Микола Матвієнко), Фред (70 Алан Патрік), В’ячеслав Танковський (70 Тарас Степаненко), Марлос (70 Андрій Боряук), Дентіньйо, Тайсон (45 Бернард), Факундо Феррейра (70 Бланко-Лещук).

З перших хвилин донеччани забрали м’яч до своїх ніг, комбінуючи переважно у центрі поля та на підступах до штрафного “Яблонця”. На 9-ій хвилині з одинадцяти метрів непогано пробивав Фред, втім удар бразильця потягнув із дальнього кута кіпер чехів Властіміл Груби.

Перші півгодини зустрічі пройшли за тотальної переваги “Шахтаря” у володінні м’ячем, втім перевагу в цьому ігровому компоненті гірнякам конвертувати у гол не вдавалось. За 30 хвилин зустрічі варто згадати лише удар Фреда та Ферейри, останній пробив прямісінько у руки Груби. Втім, як виявилось, найцікавіше обидві команди залишили на останню п’ятнадцятихвилинку зустрічі.

Першими своїх вболівальників потішили чехи — Олександр Кучер власному штрафному майданчику зфолив на Якубі Поважанці. Мартін Поспішел “з точки” впевнено розвів А.П’ятова із м’ячем по кутах воріт, реалізувавши пенальті на 34-ій хвилині зустрічі.
“Шахтар” відповів чехам миттєво — через три хвилини після пропущеного голу Марсіо Азеведо навісив з флангу на голову Ферейрі — аргентинець впевнено розстріляв Груби — 1:1.

На 52-ій хвилині “Яблонець” вийшов вперед, втім гол став заслугою не атакувальних дій чехів, а помилки Марсіо Азеведо, захисник відпасовуючи назад на голкіпера, подарував м’яч Мірзаду Міхановичу, який віддав на Мартіна Долежала, останньому залишалось лише влучити у пусті ворота, що чех успішно і зробив.

Як і в першому таймі, “Шахтар” відповів за кілька хвилин — на 57-ій хвилині — Марлос пробивав по воротах після пасу Бернарда, удар бразильця чехи заблокували, втім першим на м’ячі опинився Дентіньйо, який був бездоганним на добиванні — 2:2.

Останні півгодини гри пройшли без небезпечних моментів — більшу частину ігрового часу гірники контролювали м’яч, втім дивідендів з цього тримати не змогли. На останніх хвилинах вивести свою команду вперед мав Дентіньйо — Бернард чудово пройшов до воріт чехів та викотив м’яч своєму співвітчизнику, але дуель один-на-один із Груби Дентіньйо програв. Основний час поєдинку так і завершився внічию 2:2.

За регламентом турніру Atlantic Cup, суперники мали визначити сильнішого у серії післяматчевих пенальті.

У серії одинадцятиметрових більше пощастило чехам. Останній пенальті “Шахтаря” взявся пробивати Тарас Степаненко, але за рахунку 5:4 на користь “Яблонця”, Тарас не зумів переграти Властіміла Груби, чеський голкіпер потягнув удар нашого опорника.

Наступний матч гірники проведуть завтра проти португальського “Ольяненсе”.

Нагадаємо, донецький футбольний клуб “Шахтар” уклав договір з ОСК “Металіст” про проведення всіх домашніх матчів єврокубків, Прем’єр-ліги та Кубка України в Харкові.

Новини по темi

У Кремлі назвали ситуацію в Авдіївці способом привернути увагу Д.Трампа до України

31 січня 2017, 19:12  •  10530 перегляди
РФ під час екстреного засідання постійної ради ОБСЄ звинуватила Україну в невиконанні мінських угод - М.Беца

31 січня 2017, 19:04  •  10948 перегляди
Дніпропетровщина відправить в Авдіївку п'ять тонн питної води та пересувні пункти обігріву

31 січня 2017, 18:53  •  6825 перегляди
У Румунії спалахнула епідемія кору - ЗМІ

31 січня 2017, 18:50  •  10445 перегляди
В СБУ прокоментували ситуацію в Авдіївці

31 січня 2017, 18:48  •  11218 перегляди
В.Гройсман провів екстрену нараду в Авдіївці через загострення ситуації в районі

31 січня 2017, 18:46  •  8481 перегляди
"Динамо" проведе 7 товариських поєдинків під час другого збору в Марбельї

31 січня 2017, 18:39  •  9435 перегляди
В ОБСЄ закликали Росію взяти відповідальність за ситуацію в Авдіївці (розширено)

31 січня 2017, 18:35  •  6217 перегляди
Бойовики збираються евакуювати жителів Макіївки, залякуючи “наступом” українських військових - штаб

31 січня 2017, 18:32  •  18718 перегляди

Спорт • 31 січня 2017, 19:12  •  12194 перегляди

У Кремлі назвали ситуацію в Авдіївці способом привернути увагу президента США Дональда Трампа та його адміністрації до України. Про це "Дождю" повідомив чиновник Кремля, проте його імені не називають, передає УНН.

Політика • 31 січня 2017, 19:12  •  10530 перегляди

Під час екстреного засідання постійної ради ОБСЄ щодо ситуації в Авдіївці російська делегація обвинуватила Україну в невиконанні Мінських домовленостей. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” повідомила речниця Міністерства закордонних справ України Мар’яна Беца, передає кореспондент УНН.

Політика • 31 січня 2017, 19:04  •  10948 перегляди

Із Дніпропетровщини на Донеччину терміново доправляють допомогу. Про це кореспонденту УНН повідомили працівники обласної державної адміністрації.

Суспільство • 31 січня 2017, 18:53  •  6825 перегляди

У Румунії спалахнула епідемія кору, в результаті якої захворіло близько 2 300 дітей і 14 осіб загинуло, передає УНН з посиланням на румунське видання Еvz.

Новини Світу • 31 січня 2017, 18:50  •  10445 перегляди

Служба безпеки України повідомила про численні порушення Мінських домовленостей з боку російських терористичних військ, що ведуть постійні обстріли з важкого озброєння у районі Авдіївки на Донеччині, передає УНН з посиланням на прес-службу СБУ.

Політика • 31 січня 2017, 18:48  •  11218 перегляди

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів в Авдіївці екстрену нараду через загострення ситуації в районі. Про це в ефірі "112 Україна" повідомив кореспондент Ігор Меделян, передає УНН.

Суспільство • 31 січня 2017, 18:46  •  8481 перегляди

На другому тренувальному зборі київське "Динамо" заплановуло провести сім товариських поєдинків у Марбельї, Іспанія, передає УНН з посиланням на прес-службу київського "Динамо".

Спорт • 31 січня 2017, 18:39  •  9435 перегляди

Держави-учасниці ОБСЄ закликали Росію взяти відповідальність за ситуацію в Авдіївці для виконання Мінських угод і підтримання режиму припинення вогню. Про це зазначено на Twitter Постійного представництва України при міжнародних організаціях у Відні, передає УНН.

Політика • 31 січня 2017, 18:35  •  6217 перегляди

Бойовики організовують евакуацію місцевих жителів Макіївки, залякуючи населення атакою українських військових. Про це в коментарі УНН повідомив прес-офіцер АТО Леонід Матюхін.

Суспільство • 31 січня 2017, 18:32  •  18718 перегляди