Донецький “Шахтар” переграв португальський “Ольяненсе”

Київ  •  УНН

1 лютого 2017, 18:46  •  10632 перегляди

КИЇВ. 1 лютого. УНН. Донецький “Шахтар” під час навчально-тренувального збору в Іспанії переграв аутсайдера другого за силою португальського дивізіону “Ольяненсе”, повідомляє кореспондент УНН.

Зі стартових хвилин на поле вийшли виконавці, які у вчорашньому матчі із чеським “Яблонцем”, виходили на заміну у другому таймі і, відповідно, отримали менші навантаження. На полі з’явились:
Олег Кудрик (68 Антон Каніболоцький), Василь Кобін (68 Даріо Срна), Сергій Кривцов (68 Олександр Кучер), Іван Ордець (68 Ярослав Ракицький), Микола Матвієнко, Тарас Степаненко (68 В’ячеслав Танковський) Максим Малишев (45 Андрій Борячук), Бернард (68 Марсіо Азеведо), Алан Патрік (68 Фред), Тайсон (68 Марлос), Бланко-Лещук.

Різницю команд у класі підтвердив Бернард на 10-ій хвилині матчу — бразилець прорвався по флангу у штрафний майданчик португальців, звідки пробивав з гострого кута, втім м’яч потрапив у сітку із зовнішньої сторони воріт.

Втім “Ольяненсе” теж не хотів виглядати хлопчиком для биття — Салім Сіссе пробивав з метрів десяти — Олег Кудрик у красивому сейві ногою м’яч парирував.

Після невеликих пожеж у власному штрафному майданчику та на його підступах “Ольяненсе” почав грати дисциплінованіше — достойно обороняючись проти атак гірників.

На 25-ій хвилині “Шахтар” розмочив рахунок під час контратаки на правому фланзі атаки несподівано опинився опорник Тарас Степаненко, який прострілив вздовж воріт, де Бланко-Лещук вдало підставив ногу — 1:0.

Щоб забити другій м’яч Бланко-Лещуку знадобилось дві хвилини — Тайсон вивів українського аргентинця “на побачення” із кіпером португальців, Лещук обіграв Лукаса Скаврона і оформив дубль.

На 42-ій хвилині “Шахтар” вже міг громити португальців — спочатку Тайсон після пасу Алана Патріка перевірив на міцність стійку португальських воріт, а у наступній атаці Бернард дальнім добряче “потрусив” перекладину.

Продовжив феєрити Бланко-Лещук і у другому таймі — на 51-ій хвилині нападник після навісу Тайсона, головою переправив м’яч у ворота, оформивши хет-трик.

Після забитого голу “Шахтар” зменшив оберти, почавши грати повільніше. Дещо підняти темп гри вдалось після серії замін у “Шахтаря” — на заключні 20 хвилин зустрічі вийшли гравці, які розпочинали вчорашній матч із “Яблонцем”. Втім змінити рахунок на табло їм не вдалось — гірники мали кілька хороших моментів, але до забитого голу справа не дійшла. Португальці у кінцівці матчу теж у обороні не відсиджувались — кілька атак “Ольяненсе” несли реальну загрозу воротам Каніболоцького.

Фінальний свисток зафіксував перемогу “Шахтаря” 3:0.

Наступний матч гірники проведуть 3 березня у рамках товариського турніру Atlantic Cup, донеччанам протистоятиме данський “Ольборг”.

Нагадаємо, 31 січня донецький “Шахтар” у серії післяматчевих пенальті програв чеському “Яблонцю”.

1 лютого 2017, 18:31  •  10898 перегляди
Французький держсекретар М.Фекль у Маріуполі передав лікарям швидкої рентген-апарат

1 лютого 2017, 18:02  •  5874 перегляди

Донецький “Шахтар” під час навчально-тренувального збору в Іспанії переграв аутсайдера другого за силою португальського дивізіону “Ольяненсе”, повідомляє кореспондент УНН.

Спорт • 1 лютого 2017, 18:46  •  10632 перегляди

Чемпіон світу за версією IBF в суперважкій вазі, британський боксер Ентоні Джошуа і українець Володимир Кличко зустрілися в Нью-Йорку на прес-конференції, що анонсує їх поєдинок, запланований на 29 квітня, повідомляє УНН.

Спорт • 1 лютого 2017, 18:42  •  9750 перегляди

Внаслідок дорожньо-трансопртної пригоди на Харківщина постраждали троє людей. Про це УНН повідомили у прес-службі поліції Харківської області.

Кримінал та НП • 1 лютого 2017, 18:33  •  5916 перегляди

ПАТ “Укрзалізниця” і ТОВ “Вог Аеро Джет” в рамках додаткових угод від 25 січня знайшли компроміс щодо поставки дизельного пального за контрактами. Так, компанії дійшли згоди скоротили обсяг партій ДП з 65 тис. тонн до 59 тис. тонн, зберігши загальну вартість контрактів практично без змін. Про це йдеться на порталі публічних закупівель ProZorro, передає УНН.

Економіка • 1 лютого 2017, 18:31  •  10898 перегляди

Перебуваючи в Маріуполі французький держсекретар Матіас Фекль зустрівся з медиками швидкої та передав їм мобільний рентген-апарат. Про це в своєму Twitter написала посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, передає УНН.

Суспільство • 1 лютого 2017, 18:18  •  7778 перегляди

До слідчого судді Подільського районного суду м. Києва подали скаргу в якій просять зобов’язати слідчого зареєструвати кримінальне провадження у справі щодо незаконного вилучення майна. Автор заяви - громадянин Олександр Зацерковський, що проходить свідком по резонансній справі щодо викрадення майже 3 мільйонів гривень із банківського рахунку фірми "Світ літньої людини та реабілітації", передає УНН із посиланням на "Подробности".

Політика • 1 лютого 2017, 18:18  •  14490 перегляди

На Чернігівщині посадовця водоканалу підозрюють у розтраті 800 тис. грн. Про це УНН повідомилиу прес-службі поліції Чернігівської області.

Кримінал та НП • 1 лютого 2017, 18:17  •  9254 перегляди

Сьогодні бойовики продовжили обстрілювати Авдіївку з важкого озброєння, використовуючи РСЗВ БМ-21 Град, 152 та 122 міліметрову артилерію, танки. Про це УНН повідомили у прес-центрі АТО.

Кримінал та НП • 1 лютого 2017, 18:06  •  7496 перегляди

Тарас Степаненко та Максим Малишев прокоментували ситуацію у Авдіївці й Донецьку, передає УНН з посиланням на прес-службу ФК "Шахтар".

Суспільство • 1 лютого 2017, 18:05  •  14490 перегляди

Із початку доби в зоні АТО у результаті обстрілу бойовиків двоє українських військових загинули, шестеро поранено. Про це УНН повідомили у прес-центрі АТО.

Кримінал та НП • 1 лютого 2017, 18:02  •  5874 перегляди