Дубль З.Ібрагімовича приніс "Манчестер Юнайтед" Кубок англійської ліги

Київ  •  УНН

26 лютого 2017, 20:13  •  11481 перегляди

КИЇВ. 26 лютого. УНН. Дубль 35-го річного шведського нападника Злата Ібрагімовича приніс Кубок англійської ліги для "Манчестер Юнайтед", передає УНН

У фінальному матчі Кубка англійської ліги  "червоні дияволи" вирвали перемогу в "Саутгемптона" з рахунком 3:2.

У першому таймі, на 14-й хвилині швед відкрив рахунок у матчі ударом зі штрафного. На 38-й хвилині Лінгард подвоїв перевагу "МЮ". Проте, на першій доданій хвилині "Саутгемптон" скоротив відставання, відзначився Габ'ядіні.

На 48-й хвилині другого тайму "святі" зрівняли рахунок. Проте вирвати перемогу чи перевести матч в додатковий час футболістам "Саутгемптона" не вдалось. З.Ібраговічим на 87-й хвилині ударом головою встановив остаточний рахунок у матчі.

Як повідомляв УНН, З.Ібрагімович порівняв себе із Індіаною Джонсом.

Новини по темi

Оновлений телефон Nokia 3310 знову надійде в продаж

26 лютого 2017, 20:11  •  42392 перегляди
В.Янукович звинуватив у спробі розігнати Майдан у 2013 році своє тодішнє оточення

26 лютого 2017, 19:45  •  16207 перегляди
У Німеччині заарештовали чоловіка, який скоїв наїзд на групу людей

26 лютого 2017, 19:35  •  8962 перегляди
На Дніпропетровщині під час гасіння пожежі виявили тіло загиблого

26 лютого 2017, 19:10  •  9774 перегляди
На адмінмежі з Кримом прикордонники затримали українця, який перебував у розшуку

26 лютого 2017, 18:22  •  12811 перегляди
Донецький “Шахтар” на останніх хвилинах вирвав перемогу у “Ворскли”

26 лютого 2017, 17:59  •  11499 перегляди

Дубль 35-го річного шведського нападника Злата Ібрагімовича приніс Кубок англійської ліги для "Манчестер Юнайтед", передає УНН.

Спорт • 26 лютого 2017, 20:13  •  11481 перегляди

Фінська компанія HMD Global, яка викупила права на бренд Nokia, має намір знову почати випуск мобільних телефонів оновленої моделі Nokia 3310. Про це представник компанії оголосив у неділю, 26 лютого, в Барселоні, де з 27 лютого по 2 березня пройде виставка Mobile World Congress, передає УНН з посиланням на Deutsche Welle.

Технології • 26 лютого 2017, 20:11  •  42392 перегляди

Колишній президент України Віктор Янукович в інтерв'ю кореспондентові німецького видання Der Spiegel заявив, що не віддавав наказів щодо розгону протестів взимку 2013 року та звинуватив своє тодішнє оточення в інтригах проти нього, передає УНН з посиланням на Deutsche Welle.

Політика • 26 лютого 2017, 19:45  •  16207 перегляди

На вимогу прокуратури Гейдельберга суд видав ордер на арешт 35-річного громадянина Німеччини, який в суботу за кермом легкового автомобіля в'їхав в групу людей в центрі міста, передає УНН з посиланням на Deutsche Welle.

Новини Світу • 26 лютого 2017, 19:35  •  8962 перегляди

Під час гасіння пожежі в п'ятиповерхівці м. Першотравневськ вогнеборці виявили тіло чоловіка. Про це повідомили в ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області, пише УНН-Центр.

Кримінал та НП • 26 лютого 2017, 19:10  •  9774 перегляди

Учора, під час заходів контролю на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим прикордонники Херсонського загону затримали громадянина України, якого розшукували правоохоронці. Про це УНН повідомили у прес-службі ДПСУ.

Кримінал та НП • 26 лютого 2017, 18:56  •  10215 перегляди

США закликали Росію та терористів, яких вона підтримує, негайно припинити вогонь на Донбасі. Про це йдеться в повідомлені опублікованому на сайті Держдепартаменту США, передає УНН.

Політика • 26 лютого 2017, 18:48  •  25430 перегляди

На місці вбивства політика Бориса Нємцова на Великому Москворецькому мосту в центрі Москви сталася бійка, яку влаштував молодий чоловік, у якого на одязі була нашивка "Батальйон "Восток", передає УНН з посиланням на Дождь.

Новини Світу • 26 лютого 2017, 18:34  •  13701 перегляди

У Польщі внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинула українська журналістка Поліна Дорожкіна, передає УНН з посиланням на ВВС.

Кримінал та НП • 26 лютого 2017, 18:22  •  12811 перегляди

“Шахтар” у рамках 19-ого туру української Прем’єр-ліги на останніх хвилинах вирвав перемогу у матчі із полтавською “Ворсклою”, повідомляє кореспондент УНН.

Спорт • 26 лютого 2017, 17:59  •  11499 перегляди