Хет-трик К.Карікарі приніс "Сталі" перемогу над "Олександрією"

Київ  •  УНН

18 березня 2017, 19:18  •  11258 перегляди

КИЇВ. 18 березня. УНН. Футболісти "Олександрії" зазнали гостьової поразки від кам'янської "Сталі" у поєдинку 22 туру української Прем'єр-ліги, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу "Сталі".

Гра почалася досить спокійно. М'яч в основному тримався в середині поля, а перша гостра атака в матчі вдалася гостям на 8-й хвилині, коли Паламар прорвався в штрафну кам'янчан і пробив ближній кут, але Паньків зіграв надійно відбивши м'яч своїм захисникам, які розрядили ситуацію.

А ось через 10 хвилин гостям вдалася результативна атака. Цуріков навісив з лівого флангу, Чорний продовжив політ м'яча далі до дальнього кута воротарського, де набігав Старенький та точно пробив головою - 0:1.

Господарям вдалося відігратися ще до перерви. Після затяжної атаки м'яч відскочив до Едгара Малакяна, який завдав удару з лінії штрафної, проте політ м'яча був перерваний рукою Сімініна - пенальті. За відсутності штатного пенальтиста Васіна, до 11-метрової позначки підійшов 25-річний ганський нападник Кваме Карікарі, удар якого був, можливо, не дуже впевненим, але м'яч від рук Леванідова залетів у сітку - 1:1.

Другий тайм почався з атаки гостей, одна з яких завершилася взяттям воріт "Олександрії". Господарі розіграли швидко стандарт на чужій половині поля, Едгар Малакян увірвався в штрафну, обіграв на замаху захисника і навісив у воротарський, де вище всіх вистрибнув Карікарі, головою вколотив м'яч у сітку - 2:1.

За 5 хвилин до фінального свистка Карікарі продерся по правому флангу в штрафну суперника і прострілив уздовж воротарського, де Сімінін ціною фолу останньої надії завалив Деула - і знову пенальті. Тепер до м'яча підійшов потерпілий Бой, який пробив в правий від себе кут - 3:1. Однак на цьому кам'янчани не заспокоїлися. Вже в компенсований арбітром час контратака "Сталі" завершилася ще одним голом - тепер Деул вивів один на один з Леванідовим Карікарі і ганець оформив хет-трик - 4:1.

Додамо також, "Олександрія" попри поразку продовжить виступи у топ-6 другого етапу УПЛ – 4 місце 33 очки. "Сталь" на 8-й сходинці. В активі команди Леоніду Кучука – 24 очки.

Нагадаємо, "Динамо" мінімально обіграло "Чорноморець".

Спорт • 18 березня 2017, 19:18  •  11258 перегляди

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, планує з 1 квітня 2017 року збільшити оптову ринкову ціну на електроенергію на 1% з 1 341,57 грн за 1 МВт год до 1 354,98 грн за 1 МВт год. Про це йдеться в матеріалах комісії до засідання 23 березня, передає УНН.

Суспільство • 18 березня 2017, 19:09  •  30702 перегляди

Сьогодні на полігоні частини Національної гвардії України розпочалися перші за своєю масштабністю в історії Миколаївщини дводенні навчання підрозділів територіальної оборони, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Миколаївської ОДА.

Мультимедіа • 18 березня 2017, 18:38  •  13772 перегляди

У Маріуполі поліцейські виявили підпільний цех з виготовлення зброї і боєприпасів. Про це кореспонденту УНН повідомили в ГУНП Донецької області.

Кримінал та НП • 18 березня 2017, 18:28  •  14002 перегляди

Пастора, засудженого за зґвалтування та розбещення малолітніх, затримали для доставки в місця позбавлення волі. Про це кореспонденту УНН повідомили в ГУНП Донецької області.

Кримінал та НП • 18 березня 2017, 18:17  •  12079 перегляди

Кияни відмили пам'ятник українській публіцистці Олені Телізі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив нардеп Вадим Васильчук, передає УНН.

Суспільство • 18 березня 2017, 18:05  •  12192 перегляди

Акцію протесту поблизу селища Клесів припинили нелегальні копачі бурштину. Про це кореспонденту УНН повідомила інспектор відділу комунікації управління НП у Рівненській області Ольга Олійник.

Кримінал та НП • 18 березня 2017, 18:02  •  17892 перегляди

Майже 10 тисяч кримчан, серед яких майже 200 мільйонерів, в рамках деклараційної кампанії відзвітували перед податковими органами про отримані у 2016 році доходи, передає УНН з посиланням на РІА Новини.

Новини Світу • 18 березня 2017, 17:58  •  11343 перегляди

Потужний вибух пролунав у житловому будинку в бельгійському місті Брюссель. Про це УНН повідомляє із посиланням на Deredactie.

Новини Світу • 18 березня 2017, 17:55  •  13287 перегляди

В районі Авдіївки продовжуються обстріли з гранатометів різних систем, мінометів калібру 82 та 120 мм, передає УНН з посиланням на прес-центр штабу АТО.

Кримінал та НП • 18 березня 2017, 17:28  •  10122 перегляди