“Зоря” поступилась “Динамо” у Запоріжжі

Київ  •  УНН

14 квітня 2017, 17:18  •  10395 перегляди

ЗАПОРІЖЖЯ — КИЇВ. 14 квітня. УНН. На запорізькій “Славутич-Арені” завершився матч 25-го туру української Ліги Парі-Матч, у якому луганська “Зоря” поступилась київському “Динамо” з рахунком 0:1, передає кореспондент УНН.

Зустріч розпочалась із боротьби у середені поля. Але на 5-й хвилині Бенавентуре увірвався у штрафний маданчик та заробив кутовий, після розіграшу якого перший удар по воротам гостей наніс бразильський захисник “Зорі” Рафаель Форстер.

На 10-й хвилині небезпека вже була біля воріт господарів. Гравці “Динамо” заробили штрафний, який пробив Микола Морозюк. М’яч майже з “дев’ятки” вдало витягнув кіпер “Зорі” Ігор Левченко. На 17-й хвилині М.ТМорозюк знов пробив по воротам, але не влучно.

За хвилину м’яч був вже у штрафній “Динамо”, але Євген Опанасенко пробив вище воріт.
На 30-й хвилині тренер “Зорі” Юрій Вернидуб вже був вимушений провести заміну — замість Желько Лбеновича наставник луганського клубу випустив Івана Петряка.
Незважаючи на майже рівну боротьбу на полі, рахунок у матчу відкрили саме кияни. На 39-й хвилині Денис Гармаш увірвався у штрафний майданчик та пробив у дальній кут від Ігоря Левченка. 0:1.

У додатковий час у першому таймі — на 46-й хвилині дуже небезпечно було у воріт господарів. Кіпер “Зорі” помилився та вибив прямо у ноги гравцю “Динамо”. Кияни продовжили атаку та ледь не забили другий гол. На останньому рубежі гарно зіграв голкіпер Левченко та захисник, який відбив черговий удар киян.
На перерву команди пішли з мінімальною перевагою гостей — 0:1.
На перерві Юрій Вернидуб замінив Петряка, який відіграв половину першого тайму, вийшовши на заміну, на Джабу Ліпартія.

Другий тайм розпочався без гострих моментів, але з вольовою боротьбою у центрі поля. Небезпека прийшла вже на 57-й хвилині саме біля воріт “Динамо”. Дві атаки одразу провели господарі, але так до вирішального удару й не дойшло.

На 60-й хвилині атакували вже підопічні Сергія Реброва. Атаку правим флангом перервав захист “Зорі” з фолом. Тому кияни пробивали штрафний та кутовий. Після розіграшу останнього був потужний удар, але вище воріт.
На 68-й хвилині за фол проти Харатіна жовту картку отримав 8-й номер “Динамо” Володимир Шепелєв.
На 70-й знов фол киян — “гірчичник” отримав Олександр Пантич.

Футболісти “Динамо” та “Зорі” обмінялись атаками з флангу та ударами повз воріт.
На 79-й хвилині Рафаель Форстер потягну опонента за футболку та отримав від арбітра жовту картку.
За 15 хвилин до завершення зустрічі футболісти “Зорі” стали більш активними та переважно атакували. На 84-й Джаба Ліпартія навісив зі штрафного, але Максим Коваль (голкіпер киян) зняв м’яч з голів нападників.
На 84-й хвилині Ребров замінив Беседіна на Яремчука. На 88-й замість Гармаша на поле виходить Микита Корзун.
Свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу київського клубу — 0:1

Нагадаємо, 14 квітня УНН повідомляв позачергові вибори президента ФФУ.

Новини по темi

ДСНС: біля заводу під Києвом сталася пожежа

14 квітня 2017, 17:16  •  19674 перегляди
"Вашингтон" вирвав перемогу у "Торонто" на старті розіграшу Кубка Стенлі

14 квітня 2017, 16:56  •  10072 перегляди
Виставку “Янголи України” відкрили в заповіднику “Софія Київська”

14 квітня 2017, 16:50  •  44682 перегляди
Перший тізер нової частини “Зоряних війн” з'явився в мережі

14 квітня 2017, 16:48  •  10722 перегляди
Прокуратура відкрила додаткові провадження щодо знущань над хлопчиком на Київщині

14 квітня 2017, 16:31  •  11877 перегляди
У ВР зареєстрували проект постанови про визнання діяльності уряду В.Гройсмана незадовільною

14 квітня 2017, 16:01  •  10350 перегляди

На запорізькій “Славутич-Арені” завершився матч 25-го туру української Ліги Парі-Матч, у якому луганська “Зоря” поступилась київському “Динамо” з рахунком 0:1, передає кореспондент УНН.

Спорт • 14 квітня 2017, 17:18  •  10395 перегляди

Біля заводу "Електронмаш" сталося загоряння сміття і наразі на місці працюють пожежники. Про це в коментарі УНН повідомила начальник прес-служби ДСНС в Київській області Вікторія Рубан.

Київ • 14 квітня 2017, 17:16  •  19674 перегляди

Лідер регулярного чемпіонату НХЛ "Вашингтон Кепіталс" з виграшу над "Торонто Мейпл Ліфс" стартував у рамках першого раунду плей-офф Кубка Стенлі, повідомляє УНН з посиланням на сайт НХЛ.

Спорт • 14 квітня 2017, 16:56  •  10072 перегляди

Сьогодні у національному заповіднику “Софія Київська” розпочала роботу виставки “Янголи України” львівської художниці Наталії Курій-Міксимів, передає кореспондент УНН.

Суспільство • 14 квітня 2017, 16:50  •  44682 перегляди

У мережі з’явився перший тізер восьмого епізоду “Зоряних війн”, який отримав офіційну назву “Останній джедай”. Відео розміщено на офіційному YouTube-каналі фільму, передає УНН.

Культура • 14 квітня 2017, 16:48  •  10722 перегляди

Прокуратура відкрила додаткові кримінальні провадження щодо знущань юнаків над 10-річним хлопчиком в смт Іванків. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області, передає УНН.

Кримінал та НП • 14 квітня 2017, 16:31  •  11877 перегляди

На сайті Верховної Ради зареєстрували проект постанови №6385 про відхилення звіту Кабінету міністрів України та визнання діяльності уряду Володимира Гройсмана незадовільною, передає УНН.

Політика • 14 квітня 2017, 16:30  •  15445 перегляди

Опозиційний блок Конгрес-Народна партія на чолі з першим президентом Вірменії Левоном Тер-Петросяном подав у п'ятницю позов до Конституційного суду з вимогою анулювати підсумки виборів 2 квітня, в результаті яких більшість у Національних зборах отримала Республіканська партія чинного глави держави, передає УНН з посиланням на Reuters.

Новини Світу • 14 квітня 2017, 16:14  •  10080 перегляди

Раніше судимий 43-річний зловмисник на вулиці під час конфлікту завдав кілька ударів ножем по тулубу незнайомцю, внаслідок чого останній помер. Про це кореспонденту УНН повідомили в прес- службі ГУНП в Одеській області.

Кримінал та НП • 14 квітня 2017, 16:14  •  9690 перегляди

Сотні YouTube-каналів були зламані хакерським угрупованням OurMine, передає УНН з посиланням на The Sydney Morning Herald.

Новини Світу • 14 квітня 2017, 16:01  •  10350 перегляди