14 років найкращі!
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
72975

Українці здобули сім медалей на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

КИЇВ. 10 травня. УНН. Українські пауерліфтери продовжили підкорювати п'єдестал чемпіонату Європи, що цими днями проходить в іспанській Малазі, інформує УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

У другий день змагань спортсмени нашої збірної здобули сім нагород. Серед юніорів медаль найвищого ґатунку за сумою трьох вправ виборов Володимир Галкін(66 кг). Він показав кращий результат у присіданні та тязі, а жимі лежачи — був третім.

У цій же ваговій категорії на другу сходинку за сумою вправ піднялися Руслан Рузімурадов. Іще одне "срібло" у вазі до 83 кг здобув Костянтин Мусієнко, який був першим у жимі лежачи, другим у присідання, а третім у тязі.

Владислав Чорний(74 кг) із результатом 3 місце - присідання, 2 місце - тяга, у підсумку здобув "бронзу" чемпіонату.

Наші співвітчизниці у змаганнях юніорок завоювали три срібні медалі.

Дарія Бражник (43 кг) 1 місце - присідання, 1 місце - жим лежачи, 2 місце - тяга, 2 місце - сума;

Зіна Демян (47 кг) 2 місце - присідання, 2 місце - жим лежачи, 2 місце - тяга, 2 місце - сума;

Анастасія Наконечна (57 кг) 2 місце - присідання, 3 місце - жим лежачи, 3 місце - тяга, 2 місце - сума.

Зауважимо, що в перший змагальний день представники "жовто-блакитної" також вибороли низку нагород.

Як повідомляв УНН, полтавець виборов першість на чемпіонаті світу з класичного жиму.